Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DOGA jde na DETOX!

Vychází nové album skupiny DOGA, křest proběhne 2.4.2015 v PRAZE!
Přidat na Facebook
Stálice československé rockové scény skupina Doga se ve svém novém albu vrací ke kořenům hardrockového odkazu a dokonale posouvá laťku svých posledních tří alb. Kytarová síla, údernost zpěvu, zemité texty z pera Izziho, Aleše Brichty a nově i Márdího z Vypsané fixy mohou vést k představě, že název alba DETOX je poněkud zavádějící, ale fanoušci napříč generacemi tuší, že ve více než dvacetileté historii rockových bardů se jen jedná o pozvánku na pořádný mejdan „Od soumraku do úsvitu“.

V pořadí deváté řadové album Dogy bude pokřtěno 2.4. 2015 v klubu Nová Chmelnice. Kmotrem CD bude Aleš Brichta, celou akci zahájí kapela Komunál.V průběhu akce se bude promítat 10 - 15 minutový trailer k novému klipu Od soumraku do úsvitu... Účast na akci potvrdily i holky z týmu amerického fotbalu Prague Harpies + štáb, který klip natáčel, v čele s režisérem Markem Dobešem a slavným kaskadérem Martinem Hubem, který si zahrál např. ve velkofilmu Titanic, Zachraňte vojína Ryana a byl hlavním koordinátorem kaskadérů ve filmu Gladiátor.

Při natáčení videoklipu si zpěvák skupiny DOGA Roman Izzi Izaiáš si nešťastně poranil levý loket.
Při natáčení nejtěžších scén přímých střetů, kdy zpěvák čelil čtyřem hráčkám amerického fotbalu naráz, došlo ke zranění lokte. S podezřením na traumatickou distorzi se Izzi odebral na střídačku.

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 1. 4. 2015 11:00
Chovancová, Michaela. 2015. DOGA jde na DETOX!. Vychytané.cz. [Online] 1. 4. 2015. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8927. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DOGA-jde-na-DETOX!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:43