Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VLASTA REDL s kapelou vystoupí v pražském kině Lucerna

Moravský multiinstrumentalista, zpěvák, textař a skladatel Vlasta Redl, který ve své tvorbě dokáže osobitě skloubit rock, bigbít, folk i lidovou hudbu vyráží na jarní tour.
Přidat na Facebook
Tato jedinečná osobnost české hudební scény se veřejnosti po delší odmlce představí v neděli 26. dubna v pražském kině Lucerna s repertoárem obsahujícím jak současnou, tak dřívější tvorbu.

Redlova hudební kariéra začala jeho působením ve skupině AG Flek. S touto formací vydal několik velmi úspěšných alb. Mezi ty nejznámější patří album Tramtárie, na kterém s AG Flekem pracovali také Radek Pasrtňák a Richard Kroczek ml. Ti se později osamostatnili a založili skupinu Buty. Redl často spolupracoval také s hudební formací Hradišťan, se kterou vydal album AG Flek & Hradišťan, které bylo oceněno zlatou deskou, a to díky výbornému propojení lidové hudby s hudbou bigbítovou. Mezi Redlovy nejznámější písně patří skladby Bože můj, Dvakrát, Sbohem galánečko, A te Rehratice a další. Redlovo jméno je spojeno také s hudebními projekty Každý den jinak, Naše nová kapela nebo skupinou Fleret.Vlasta Redl vyráží na jarní tour ze svého statku Tramtárie v Kobeřicích u Brna na úpatí Ždánického lesa, a to v sestavě pod krycím názvem Východní konference, nebo též Orient Expres se slovensko-maďarskou obranou (Gašpar, Buntaj) moravskou ofenzivní zálohou (Morávek, Nedorost) a slezsko-valašskou útočnou linií (Žáček, Redl). Podle slov trenéra je tým po zimní pauze odpočatý a fyzicky i takticky dobře připravený a pokusí se odvézt si z nadcházejících bojů o přízeň publika maximální možný počet bodů. Posluchači se mohou těšit na Vlastu Redla s kapelou na pražském koncertě v kině Lucerna.

Předprodej za 400 / 490 Kč v síti Ticketstream

Dodal: Martin Zvoníček
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 2. 4. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. VLASTA REDL s kapelou vystoupí v pražském kině Lucerna. Vychytané.cz. [Online] 2. 4. 2015. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8925. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VLASTA-REDL-s-kapelou-vystoupi-v-prazskem-kine-Lucerna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 05:36