Aktuální akce
neděle 21. dubna 2019
SUNDANCE
23:00 Roxy, Praha
pondělí 22. dubna 2019
FREE MONDAYS
23:00 Roxy, Praha
úterý 23. dubna 2019
POETS OF THE FALL (FIN)
19:00 Roxy, Praha
POETS OF THE FALL (FIN)
POETS OF THE FALL
19:00 Roxy, Praha
Jessie J
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Jessie J
středa 24. dubna 2019
KING ́S NIGHT 2019
23:00 Roxy, Praha
čtvrtek 25. dubna 2019
HVOB Live
19:30 Roxy, Praha
HVOB
20:00 Roxy, Praha
HVOB

Poslední velký event letošní snowboardové sezóny se vydařil

Osmý ročník BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS přinesl skvělé ježdění ve snowparku, který byl díky shaperům vymazlený i přes nevlídné počasí, závody ve kterých jezdci předváděli vynikající výkony, i tři večery nabité muzikou v podání domácích i zahraničních DJs a kapel.
Přidat na Facebook
Poslední velká akce zimní sezóny se povedla, což potvrdila jak účast závodníků ve společném Dowhill Race, tak i zcela zaplněný party stan v pátek a sobotu.

Páteční dopolední program zahájila Half Pipe Session v u-rampě. Hodnotili se vždy první v dané kategorii a rovněž best trick. Mezi muži zvítězil Jan Nečas, ženy vyhrála Jája Čechová a děti Kuba Hroneš. Vítězem best tricku se stal Pepe Samek, a to za svůj parádně provedený, vysoký a dlouhý frontside air, kterým všechny přebil. V rampě se objevila i olympionička Eva Samková, která se sice věnuje snowboardcrossu, ale freestylové ježdění si na konci sezóny nedokázala odpustit.

Best performance: Jan Nečas
Best trick: Pepe Samek
Best Girl: Jája Čechová
Best Kid: Kuba Hroneš

V pátek proběhla i druhá soutěž, Anon Big Air Fortune, kdy si jezdci losovali triky točením kola štěstí. Každý z riderů měj tři životy, přičemž za každý neodjetý trik jeden ze životů ztratil. Startovní pole se tak zužovalo, až zůstala trojice nejlepších. Z vítězství se nakonec radoval Jan Nečas, druhý byl Martin Mikyska a třetí Kuba Wolak z Polska.

Sobota přinesla tradičně nejnabitější program, který zahájil závod pro veřejnost Burton Kemp Public Jam ve snowparku Svatý Petr. Tento závod byl určený pro neregistrované jezdce, nejlépe si s tratí poradil Martin Raifseis před Honzou Doležalem a Jonášem Janíkem, děti vyhrál Kuba Hroneš a mezi ženami zvítězila Mája Kreisingerová.

Divácky nejatraktivnější a všemi očekávaná Burton Corner Session se uskutečnila na mamutím corneru umístěném přímo pod sjezdovkami v centru veškerého dění. V hodinovém jamu se hodnotíil nejlepší polet a nejlepší trik. Cenu za Best Air vyhrál Miky Pajer, Best trick Dan Porkert.

Novinkou letošního ročníku byl závod ve sjezdu Down Hill Race s hromadným startem na kopci, jehož trať vedla po červené sjezdovce až do cíle na dojezdu sjezdovek. Na start se postavilo neuvěřitelných 200 jezdců, kteří si mezi sebou rozdělili stovku cen. Mezi muži vyhrál Martin Mikyska před Davidem Čonkou a Darkem Bergmanem, nejlepší mezi ženami byla Katka Vojáčková.

BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS , to je třídenní ježdění, čtyři contesty a Heli Shooting, účast domácích i zahraničních jezdců a pečlivé sledování jejich výkonů během celé akce, ze kterého vzešli vítězové kategorie Best Riders. Porota složená z řad organizátorů, médií a partnerů, rozhodla následovně:

1. Best Rider: Martin Mikyska
2. Best Rider: Honza Nečas
3. Best Rider: Miky Pajer
1. Best Girl: Tereza Čermáková
1. Best Kid: Kuba Hroneš

Děkujeme všem partnerům z řad sponzorů a médií, že nám ve spolupráci se Skiareálem Špindlerův Mlýn pomohli zorganizovat toto příjemné zakončení sezóny.

Dodal: Marek Teyssler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 31. 3. 2015 09:00
Chovancová, Michaela. 2015. Poslední velký event letošní snowboardové sezóny se vydařil. Vychytané.cz. [Online] 31. 3. 2015. [Citace: 21. 4. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8921. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-velky-event-letosni-snowboardove-sezony-se-vydaril
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 3.95.63.218
Serverový čas: neděle 21. dubna 2019 20:51