Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme DJs Vánoční FreeFly - Tripmain

Nadšení DJ Tripmaina pro elektronickou hudbu začalo v roce 1999, při jeho několika cestách po Evropě. Po návratu do Zimbabwe ho stále udivovalo jak DJové mixují skladby do sebe. V Roce 2002 se mu dostalo příležitosti, aby se učil od několika rezidentních DJů Zimbabwské scény, tyto schopnosti mu přešly velice rychle do krve a několik týdnu na to byl požádán, aby přišel zahrát jako start-up DJ do jednoho z největších klubů v Harare, Zimbabwe (Matrix, Origins). V té době se orientoval na HARD/NRG Trance.
Přidat na Facebook
Roku 2003 Tripmain odešel do České republiky studovat Počítačové vědy a inženýrství, rozhodl se přestat hrát a snažil se porozumět novému prostředí. Nátlak na DJing byl však příliš silný, aby mu dokázal odolat a tak v roce 2004 začal nahrávat sety, které pak běžely na ETS Global (nyní ETN.fm, jedna z nejlepších Tranceových internetových rádio stanic), Proxoz (nyní část ENT.fm) a Storm rádiích. Díky svému talentu začal hrát po studentských klubech, kde se začal více orientovat na Housovou muziku a s tou se rozhodl dostat se zpět tam kam patří, do předních tanečních klubů. Na klubovou scénu brutálně zaútočil v roce 2005, během pár měsíců získal pravidelné hraní v Bonanze, Joe Café a v Defilé a také překvapivý host v Mecce. Posléze v červnu 2005 získal bookingy v Celnici, kde později toho roku získal i pozici resident DJe. V srpnu 2005 odletěl Tripmain do Thajska a i tam se rozhodl zkusil štěstí i když zde kluby připravují hraní už měsíce dopředu, tak mu kluby (Bed Supper Club a Q-Bar) okamžitě nabídli booking, jakmile si ho poslechli a zjistili jak skvělý má cit pro výběr tracků. Koncem roku 2005 necelý rok po svém nástupu, byl už uznáván jako jeden z nejmladších Pražských talentů s pravidelným hraním v Celnici, Defilé, Joe Café a Aquariu. Také nemůžeme zapomenout na jeho měsíční hraní na ETN.fm.

S příchodem roku 2006 zůstává Tripmain velmi vysoko, je poprvé představen Mecce jako Meccy Objev roku a na Meccy Emporio Live party dokázal, že tomu tak je, tím že svým úvodním setem připravil úžasnou atmosféru pro celou party a promotéři Meccy se s ním okamžitě rozhodli blíže spolupracovat na dalších akcích. Následně dostal pozváí, aby zahrál na Olympii, Pražské House party č.1. Tripmain byl požádán, aby zahájil svou vlastní resident party v Mecce nazvanou VIBE, která měla při zahájení obrovský úspěch a pokračovala i nadále v rozhýbávání mas lidí. VIBE byla poté zvolena za velkou hlavní rezidentní party a tak se Tripmain stal rezidentem Meccy. Nyní je Tripmain jedním z pouhých 3 rezidentů Meccy.

I přese jeho zaměření na klubovou scénu na House (Electro/Funky/Progressive/Latin), nezapomněl nikdy na své kořeny elektronické muziky v Progressive a Trance. Takto na Progressive a Trance se mu dostává příležitost, aby si v roce 2006 poprvé zahrál na festivalu na Slovensku a v Albánii, stejně tak jako příležitosti hostovat a vévodit na dalších Progressive party během celého roku. Jako jeho zatím nejvyšším bodem v kariéře bylo hraní na koncertě Combinations II World Tour od Marco V. který se konal v Listopadu 2006 a kde hrál spolu s Bon Finixem a byli po Marco V. ohodnoceni jako nejlepší DJové noci. Nadále pokračuje ve své vášní pro Progressivní hudbu v roce 2007 a nedávno také připojuje nový čerstvý styl Minimal!

Rok 2007 přinesl nový rozměr pro Tripmaina v objevujícím se zvuku Minimalu a Elektro Minimalu. Nadšení z tohoto stylu Londýna z konce roku 2006, nasbíral Tripmain rozsáhlou sbírku tracků a přidal je ke svému již tak obrovskému repertoáru stylů, které hraje. V první polovině roku 2007 si Tripmain zahrál po boku hvězd jako Marcus Schulz, Layo & Bushwacka, San, Terry Francis, DJ Dmitri, Till West a Paul Darey. Také hrál na velkých party a festivalech po celé střední Evropě, stejně tak jako spolupracoval ruku v ruce s Cafe Mambo Ibiza a jeho rezidentní noc VIBE bylo jedinou oficiální warm-up party na Sensation White v České republice. Svým novým Elektro Minimal nabitým zvukem uchvátil davy všude ve střední Evropě a převzal vedení v představování nových stylů v této části Evropy. Druhá polovina roku 2007 vypadá stejně tak zajímavě, Tripmain si zahraje po boku hvězd jako jsou Carl Cox, John Dahlback, Josh Wink a Da Fresh a dalších známých jmen v tomto odvětví. Ať tóny neustále zní ve Vašich uších až budete odcházet a hopsat si z party v druhé polovině roku 2007!

Tripmain
http://www.tripmain.com/music/live/Tripmain_-_Live_at_Free_Mondays_in_Club_Roxy-1-10-2007.mp3 " target="_blank"> Live_at_Free_Mondays_in_Club_Roxy-1-10-200Nesmíš chybět na akci roku!!! Zapoj se do soutěže a vyhraj vstupné zdrama! Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a nebo si vzít něco červeného na sebe!majkl
(Michal Gaja)
pondělí 24. 12. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Představujeme DJs Vánoční FreeFly - Tripmain. Vychytané.cz. [Online] 24. 12. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=892. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-DJs-Vanocni-FreeFly---Tripmain
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:34