Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Halestorm, držitelé Grammy, vystoupí v srpnu v Praze

S letošním albem “INTO THE WILD LIFE”, které vyjde 10.dubna, Halestorm sahají hodně hluboko a představují dosud nejpoutavější a nejvíc eklektické skladby svého hudebního katalogu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Halestorm
čtvrtek 13. srpna 2015 20:00
(konec +- pátek 14. srpna 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Posouvají hranice. Výsledkem jsou mistrovské písničky, ve kterých se střídá šepot s řevem, tiché pasáže s rachotem. Jejich tvořivost jako by neměla hranice a kapelu nic nezastaví v naplnění jejich umělecké vize.

“Pro mě je tahle deska o nezávislosti a odvaze, kterých je třeba k vykročení do neznáma,” říká Hale. “Nevzdálili jsme se od toho, kým jsme, naopak je to mnohem víc o tom, kým opravdu jsme.”

Při nahrávání desky se Halestorm rozhodl nahrát ve studiu všechny skladby naživo za pomoci producenta Jay Joyce (Cage the Elephant, Eric Church).

Místo nahrávání ve velkých studiích v Los Angeles nebo New Yorku Halestorm tvořili “INTO THE WILD LIFE” ve východním Nashville a pokud nebyli zrovna ve studiu, nasávali atmosféru města. Nashville a jižanská hudba se staly součástí desky, stejně jako poslech kapel, které Haleho kdysi inspirovaly - Black Sabbath, Alice Coopera, Led Zeppelin. Jejich krédem se stalo ‘Pojďme se ponořit do věcí, které nás nadchly. Místo snahy o obnovení motoru jsme se tím motorem stali sami...”

Prvním singlem alba “INTO THE WILD LIFE” je “Apocalyptic”, bluesová pecka o divokém vztahu a skvělé sexuální chemii mezi prostěradly.

Deskou “INTO THE WILD LIFE” Halestorm dospěli v kapelu, která nemusí kvůli své identitě dělat žádné kompromisy. Od začátku měli pořádný nápřah a skladatelský talent, který se zamlouvá fanouškům Heart i Metallicy. Teď jsou kapelou, z jejichž hudby sálá energie a radost bez ohledu na styl, který se rozhodnou hrát.

Halestorm v roce 2013 obdrželi Grammy v kategorii Best Hard Rock/Metal Performance, je tedy zřejmé, že jejich pražský koncert, který se uskuteční 13.srpna v pražském Lucerna Music Baru, bude pro fanoušky metalu velkým lákadlem.

Předprodej vstupenek bude zahájen 31.března. Vstupenky za 330,- Kč + poplatky budou k zakoupení na www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě za 400,- Kč.

Více info na:
www.halestormrocks.com
www.facebook.com/halestormrocks
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 31. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Halestorm, držitelé Grammy, vystoupí v srpnu v Praze. Vychytané.cz. [Online] 31. 3. 2015. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8917. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Halestorm,-drzitele-Grammy,-vystoupi-v-srpnu-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:11