Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LUR vizualizují vznikání elektronické hudby

Jejich hudba zní, jakoby se Crystal Castles a Die Antwoord sešli ve studiu nahrát soundtrack k Mortal Kombat. Na své poslední show si hráli navzájem na tělo tak, že každý držel v ruce kabel a posílal tomu druhému do těla elektriku. Kdo to je? A kdy a kde je můžete vidět v Praze?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LUR
středa 1. dubna 2015 21:00
(konec +- čtvrtek 2. dubna 2015 04:00)
Experimentální prostor NoD
Praha 1 (CZ)
LUR si už šest let získávají publikum po celé Evropě a doma ve Švédsku jsou známí hlavně díky spolupráci s Národním divadlem. Nástroje si vyrábí sami a to buď kompletně a nebo předěláním oldschoolové elektroniky. Jejich vystoupení charakterizují devastující beaty, interaktivní vizuály a podivné nástroje.

1. dubna v divadelním sále Experimentálního prostoru NoD pokoří důležitý milník ve své kariéře a jejich složení se rozroste na pět lidí. V letošním roce totiž LUR vyráží na turné také s vizuálním umělcem Olofem Werngrenem, zpěvačkou Jenny Nilsson a básnířkou a akrobatkou Kajsou Bohlin.Předskokanem bude pražské retrofuturistické duo Fertilizer, které, co se překvapení na pódiu týče, určitě za LUR ani trochu nezaostává. Tohle zdánlivě nesourodé uskupení kombinuje četné formy rockové hudby a hardware syntezátorů.

Slovy LUR: “Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat vesmírnej oblek s králičím kloboukem nebo sluneční brýle ve tvaru kytar.” A my jen dodáme, že nikdy nevíte, kdy budete chtít vidět, jak se dá perfektně vizualizovat vznikání elektronické hudby.

Dodala: Barbora Trnková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 27. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. LUR vizualizují vznikání elektronické hudby. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2015. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8910. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LUR-vizualizuji-vznikani-elektronicke-hudby
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.138s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:44