Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme DJs Vánoční FreeFly – Marcus COOPER

Marcus je duchovním i organizačním otcem této v současné době nejlepší housové party na Zlínsku. V květnu 2005 se jeho oficiálním partnerem stává oděvní značka GAS, která ho prostřednictvím svého zastoupení obléká do jara 07. V roce 2007 je oficiálním partnerem oděvní značka EXE Jeans. Jeho hudební styl by se dal charakterizovat převážně jako Progressive Electro, Groovy Techno, Techtrance, ale nerad se jednoznačně zařazuje dle vyhraněných stylů..
Přidat na Facebook
Ve svých setech rád používá gradující desky s pestrými vocály a barevným drivujícím rytmem, ktery dokáže vnést do posluchačů energii a nenechává nikoho klidným. Skvěle dokáže rozhýbat dav svým citem pro výběr skladeb a způsobem jejich podání, a nesporně i svým kontaktním projevem za mixem a spojením s náladou klubu a publika. Svým aktivním progresivním stylem "inteligentních setů" stále příjemně překvapuje a dokazuje,že si své místo mezi předními Djs zaslouží a je nesporně svým electro progresivním způsobem hudebního stylu zárukou kvality s aktuálním zvukem!

Na základě skvělého hodnocení vystupování je Marcus Cooper bookováván pro významné party akce se zvučnými jmény... příkladně:


2005
Royal Gigolos Tour(Březen), Magnetic with Moguai (Freaks Tour ČR a SR-Duben), Citadela Vertigo with Filterheadz (Květen), IMPERIUM Brno(červen), Spaceparade SK with Nakindia, Free Summer SK,(Červenec), Mácháč Open Air with Paul Van Dyk(srpen)Trnkobraní Open Air with Michael Burian, Laydee Jane (srpen),Resident Studio54 Praha, Resident Perpetuum Brno, Resident Speed8 Tour ČR a SR with Orbith (2005), Resident Semtex Trnkobraní warm up (červen-červenec),Citadela Cybertronic (září),New Yearś Eve Duplex exclusive (prosinec).

2006
Resident Imperium Warm Up (listopad05-leden06),Imperium with Cristian Varela (leden 06),Duplex Tour 2006, Lucca DVD Tour (duben),Trnkobraní Open air Warm Up Tour (duben-červen), Resident Magnetic party (květen), Transmission WU (květen), Inferno Festival SK, Spaceparade Open Air SK, Studio54 Open Air (červen),Hradhouse Open Air, TOA Trnkobraní Open Air,Mácháč 2006, AfterParty Mácháč S54 Open Air (srpen),TranceParade Indoor (září), Apokalypsa (listopad), Cybertronic Indoor (Prosinec)…

2007
Perfect Balance Tour with Dr.Gonzo (leden),Rio De Riviera festival (Květen), Speed8 Birthday CZ/SK Tour (červen-červenec),Open Air Cosmic Trip, After Cosmic Trip (červenec), Open Air Summer Of Love, Open Air Trnkobrani, AfterParty Mácháč S54 Open Air (srpen), House Wars open Air (září), After Tiesto (listopad), New Years Eve Studio54 exclusive (prosinec).Pravidelně vystupuje na řadě akcí v ČR i SR a v prestižních klubech..měsíčně Duplex Praha/Most, Studio 54 Praha,Perpetum Brno,Velryba Zlín, Duna Bratislava,Ministry Zvolen..dále př.Mecca,Karlovy Lázně-Paradogs,Celnice,Ph+,Staré Lázně,Velryba,Space SK,Duna SK,Radical SK,Supalova SK,Stars SK …a další…

Residentní noci:
"Perfect Balance" v pražském populárním klubu Studiu54 (2005-2006)
„Free Fly“ ve zlínském klubu Velryba Music (2006), ve zlínském klubu Musicland (2007)
„Speed8 Czech Balance“ ve slovenském klubu Duna Bratislava (2006)
„Perfect Balance“ ve slovenském populárním klubu Ministry Zvolen (2006-2007)
„Perfect Balance“ v mosteckém top klubu Duplex (2006-2007)

Vlastní rádiový pořad – na moravském významném rádiu "Radio Zlín", pod názvem "StyleClubbing"! (2006-2007)

Je také pravidelným hostem ve stylových hudebních pořadech na českých rádiích Evropa2, Deejay, Fajn, Kiss…a slovenském rádiu FM...


DJ MARCUS COOPER
http://www.djmarcuscooper.com
http://www.myspace.com/djmarcuscooper

Marcus Cooper
MC SOL 18 8 2007Nesmíš chybět na akci roku!!! Zapoj se do soutěže a vyhraj vstupné zdrama! Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a nebo si vzít něco červeného na sebe!


majkl
(Michal Gaja)
sobota 22. 12. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Představujeme DJs Vánoční FreeFly – Marcus COOPER. Vychytané.cz. [Online] 22. 12. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=891. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-DJs-Vanocni-FreeFly-–-Marcus-COOPER
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:46