Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letošní Apráles bude trvat tři dny

Již sedmý ročník open-air festivalu nejenom studentských kapel UTB ve Zlíně připravila Námořnická Unie a to od 27. – 29. dubna 2015.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apráles 2015
pondělí 27. dubna 2015 19:00
(konec +- úterý 28. dubna 2015 00:00)
Park mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati
Zlín (CZ)
Festival Apráles se bude konat v prostorách parku mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati. Akce je určena pro širokou veřejnost a vyznačuje se multižánrovým pojetím celého programu.

Třídenní festival začne v pondělí, kdy je program zaměřen na produkci taneční muziky a návštěvníci tak mohou poprvé v historii festivalu Apráles zažít v prostorách parku tento hudební žánr. O produkci se postarají DJ LowMoney a DJ Lejbojslim. After party, konající se ve studentském klubu Bamboo, obstará DJ Raggamama.

Druhý den, tedy v úterý, se vystřídají na pódiu kapely mnoha hudebních žánrů. Úderem páté hodiny odpolední jako první vystoupí rožnovská kapela VALAŠSKÁ BLUESOVÁ SPOLEČNOST se sérií bluesových a jazzových vystoupení. Mezi členy této kapely patří Petr Nekuža a Jaromír Mikel, známé tváře skupiny Mňága a Žďorp. Další lahůdkou odpoledního programu bude zlínské big bandové těleso AVION BIG BAND, které se svým více než 25-členným orchestrem brázdí pódia již 35 let. O naprostý zlom v hudebním programu se postará kolem osmé hodiny večerní plzeňská formace V3SKA, zaměřená na styl SKA doplněný prvky punku a reggae. Na konec úterní produkce se návštěvníci mohou těšit na a zlínskou legendární rock bluesovou kapelu ORANGE.

Třetí festivalový den, který začíná již úderem poledne, zahájí hard-popová skupina MISTAKE, mající za sebou přes 200 odehraných koncertů v ČR a SR (Rock for People, Colours Of Ostrava, Masters of Rock a další). Po této úvodní produkci již bude zahájena soutěž studentských kapel o prestižní hudební cenu Apráles 2015. O prvenství se utkají tři studentské formace, kdy diváci rozhodnou svými hlasy o celkovém pořadí. V letošním ročníku jako první uslyšíme opavskou kapelu VEŘEJNÁ ZKOUŠKA zastupující Fakultu aplikované informatiky, dále zlínská formace NEW ORLEANS BAND ZLÍN, zaměřená na klasický rock a spolu s rap-rockovou kapelou SZKRAT zastupují Fakultu technologickou. Na závěr mimo soutěž vystoupí vítězná studentská kapela z minulého ročníku HEADMASTER z Fakulty technologické a původem z Valašských Klobouk. Vrcholem celého festivalu bude vystoupení pražské punk-garage kapely TŘI SESTRY Banditos, která totiž k třísestrovské hudbě přidává velkolepou dynamickou podiovou show s nápaditými kostýmy, ohňovými efekty, samovýčepem třísestrovského piva, svůdnými mexickými tanečnicemi a dvojspřežím skvělých harmonik.. Závěr festivalu bude patřit tónům zlínsko-jamasko-karibské formace REGGAY.

Úterní i středeční after party zakončí ve zlínském studentském klubu Bamboo ostřílený matador DJ Vašek Vymětalík. Celým festivalem bude návštěvníky provázet televizní moderátor Petr Suchoň.

Pořadatelé slibují silný exotický zážitek v podobě legendárních námořnických soutěží, pečlivě připravených chutných pokrmů a bohatého vedlejšího zábavného programu. Pořadatelé slibují dostatek pravého námořnického pití za skutečně studentské ceny.
Akce je určena pro širokou veřejnost a bude se konat za každého počasí!
Více info na http://www.facebook.com/namornickaunie

Dodal: Dušan Fojtů
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 26. 3. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. Letošní Apráles bude trvat tři dny. Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2015. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8909. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letosni-Aprales-bude-trvat-tri-dny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:24