Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dveře do světa mezinárodního modelingu se opět otevírají

Agentura Elite vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2015.
Přidat na Facebook
Castingy se uskuteční mezi 15. a 28. dubnem v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm a muži ve věku 16 až 26 let s výškou nad 180 cm. Ambasadorkou soutěže se i pro tento ročník stala topmodelka Pavlína Němcová, která se bude spolu s porotou podílet na výběru semifinalistů a zároveň bude provázet všemi castingy. Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu řekl: "Obrovským triumfem bylo vítězství Češky Barbory Podzimkové na 31. světovém finále Elite Model Look v listopadu 2014 v Číně. Věřím, že i v roce 2015 objevíme úspěšné modely a modelky, tak jako se nám to z více než 4000 zúčastněných podařilo loni. "

Každý účastník castingu absolvuje základní pohovor se zástupci agentury Elite a získá dárečky od partnerů projektu a časopis ELLE. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky Schwarzkopf, Rowenta for Elite Model Look, Artdeco a Vita Liberata. Odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích postarají vizážistky značky Artdeco.
Ve zvolených městech předvedou modelky agentury Elite Prague v modelech talentovaného návrháře Lukáše Macháčka nové trendy v oblasti účesů a barev pro tento rok - Schwarzkopf Looks 2015 a účastníci castingů budou mít i možnost ochutnat čaje Bubbleology. Všichni zájemci, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Po skončení všech castingů bude agentura Elite kontaktovat postupující do semifinále, které se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívkya mladí muži se v září zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu a soustředění, jenž proběhne v hotelu Ambassador. Vítězkaa vítěz národního finále odcestují na 32.ročník světového finále Elite Model Look.

Další ročník castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2015 proČeskou repuliku proběhne vdubnu 2015 v těchto obchodních centrech:

Generálním partnerem soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2015 je Schwarzkopf- jedna z nejsilnějších značek firmy Henkel, která zastřešuje produkty pro barvení vlasů, péči i styling. Po celá léta značka Schwarzkopf vytrvale rostla a dnes patří k hlavním hráčům na světovém trhu. Dalšími partnery jsou Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetika Artdeco, expert na samoopalování Vita Liberata, Bubbleology a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálními partnery jsou Evropa 2, ELLE, JCDecaux a Fashion TV.

ELITE MODEL LOOK
Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledáva Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se v 50 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí více než 400 000 začínajících modelek a modelů.

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová, Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013) či Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look z roku 2014).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále zúčastňuje mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 750.000 USD.

V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.ELITE MODEL MANAGEMENT
Modelingová agentura založená v Paříži v roce 1972 se během svého působení vypracovala na nejprestižnější agenturu na světě. Po celém světě má více než 35 poboček: od New Yorku, Londýna, Paříže, Milána, Kodaně, Prahy a Bratislavy až po Hong Kong či Shanghai. Zastupuje ji více než 800 modelek, z nichž mnohé patří mezi světovou elitu.

Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založen na prodejní síle, kterou je schopna modelkám dopomoci k dosažení mezinárodní úrovně a takto je posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je přitom postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Jako zastánce etického kodexu v modelingovém průmyslu, agentura Elite podporuje přísné dodržování zdravého životního stylu.

Dodala: Iva Radostová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 26. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Dveře do světa mezinárodního modelingu se opět otevírají. Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dvere-do-sveta-mezinarodniho-modelingu-se-opet-oteviraji
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.037s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:16