Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Krutá hudební nálož na Burton Spring Session

BURTON ŠPINDL SPRING SESSIONS, to jsou nejen tři dny ježdění v pečlivě upraveném snowparku, ale také tři večery nabité programem, ze kterého si může vybrat doslova každý.
Přidat na Facebook
Hlavní hvězdou tří po sobě jdoucích Jägermeister Party Nights je bezpochyby britský breakbeatový DJ a producent světového formátu Krafty Kuts (UK), jehož sety se vyznačují neskutečnou energií a který spolupracoval s takovými jmény jako jsou Fatboy Slim a The Prodigy. Hiphopové fanoušky potěší a nakopnou v rámci Bigg Boss Stage PSH (Orion, Vladimir 518 a DJ Mike Trafik doplněni o Refewa) a DJ Wich & LA4, v rytmu ska a reagge proběhne vystoupení Fast Food Orchestra, Mydy Rabycad představí svěží elektroswing a Kapitán Demo pobaví svými texty. Po celé tři dny budou návštěvníky provázet DJs Akvamen, Robot, Jorgos, N´Zym a DJ Mike Trafik kteří jsou se snowboardingem spojeni jako prkno s vázáním.HUDEBNÍ PROGRAM:
ČT 26.3 JÄGERMEISTER PARTY NIGHT (Party stan) - Kapitán Demo, DJ Akvamem & DJ N´Zym

PÁ 27.3 JÄGERMEISTER PARTY NIGHT (Party stan) - DJ Wich & LA4, Mydy Rabycad, DJ Robot, DJ Akvamen & DJ N´Zym

SO 28.3 JÄGERMEISTER SEASON CLOSING PARTY (Party stan) - Fast Food Orchestra, BIGG BOSS STAGE/PSH (Orion, Vladimir 518, DJ Mike Trafik, Refew), KRAFTY KUTS (UK), DJ N´Zym, DJ Mike Trafik & DJ JorgosKRAFTY KUTS
Krafty Kuts je jedním z velkých hráčů světové klubové scény. Za svoji kariéru získal množství ocenění, mimo jiné byl osmkrát označen vítězem Breakspoll Winner, časopis DJ MAG jej označil za nejlepšího mezinárodního Dje a udělil rovněž jednomu z jeho singlů vítězný titul, spolupracoval se jmény jako The Prodigy, Fatboy Slim či Rolling Stones. A to přes to, že začínal jako majitel obchodu s hudebními nosiči, který otevřel již na začátku 90. let minulého století. Jak už to ale u talentovaných lidí bývá zvykem, s prodejem muziky se nespokojil a po několika letech za pultem se rozhodl muzice věnovat na plno jako její tvůrce, producent a DJ. To se psal rok 1996 a pro všechny milovníky zlomených beatů to bylo skvělé rozhodnutí. Kraftyho label „Instant Vibes“, který založil před dvěma lety, mu dává plnou tvůrčí kontrolu nad hudbou. Pokračuje jeho milostný románek s breaky, kterým věnoval celý svůj profesionální život, vyhledává nové talenty, jako jsou například Marten Hoerger, Calvertron, Jay Robinson. A my se na něj můžeme těšit v sobotu 28. března ve Špindlerově Mlýně.

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Krutá hudební nálož na Burton Spring Session. Vychytané.cz. [Online] 25. 3. 2015. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8892. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kruta-hudebni-naloz-na-Burton-Spring-Session
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.06s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:46