Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Totální nasazení vydává výběrové album ke svému čtvrtstoletí

Křtít ho bude 28.3. v pražském Rock Café
Přidat na Facebook
Slánská skupina Totální nasazení oslaví na podzim čtvrtstoletí své existence. Punk-rockové trio Sváťa, Karloss a Franky naplánovalo k tomuto výročí na celý letošní rok spoustu překvapení. Tím prvním bylo už samotné zahájení 25. sezóny, které proběhlo únorovým turné po Turecku. Na exotickou koncertní šňůru pak navázala právě probíhající řada dalších domácích koncertů po klubech a kulturních domech. Po letní festivalové sezóně skupina plánuje velkou oslavou spojenou s natáčením live DVD a také podzimní akustické turné. Už na konci února ale vydala kapela nové výběrové album s názvem “25 LET ČERNOBÍLÝ SVĚT“, kde najdete dvacet největších hitovek z celé éry Totálního nasazení.„Protože už nám došla všechna stará alba "best off" z roku 2005 i "best on" z roku 2010, rozhodli jsme se udělat novou výběrovku právě k tomuto výročí - prostě co 5 let, to nový výběr,“ řekl baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb. „Na některé songy bohužel nemáme vydavatelská práva nebo už se původní nahrávky nezachovaly, takže jsme je přehráli tak, jak je hrajeme teď v aktuální sestavě. Několik písní zůstalo v původních verzích a starých sestavách, ale i tyto jsme nechali přemixovat a remasterovat, aby měly lepší zvuk,“ dodal tento zakládající člen.

CD s názvem “25 LET ČERNOBÍLÝ SVĚT“ sice už kapela pokřtila na svém koncertě ve Slaném, ale rozhodla se udělat křest ještě jeden, pražský. „Jsme vlastně úplně napůl slánsko-pražská kapela. Sváťa je Slaňák, Karloss je Pražák a já jsem sice Slaňák, avšak žiji trvale v Praze. Proto jsme se rozhodli udělat křest CD "25 LET ČERNOBÍLÝ SVĚT" nejen na domácí slánské půdě, ale ještě jednou na domácí pražské půdě,“ vysvětluje bubeník Franky.

Křest nového výběrového CD se uskuteční už tuto sobotu 28. 3. 2015 v klubu Rock Café v Praze a jako hosté na něm dále vystoupí skupiny Tlustá Berta a Deratizéři. Slánští Deratizéři tu zahrají naposledy ve staré sestavě.

Více info na:
www.totaci.cz
http://bandzone.cz/totaci
www.facebook.com/totaciZdroj: ForFUN Agency |Band foto: Jan Šída
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Totální nasazení vydává výběrové album ke svému čtvrtstoletí. Vychytané.cz. [Online] 25. 3. 2015. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8891. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Totalni-nasazeni-vydava-vyberove-album-ke-svemu-ctvrtstoleti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 20:37