Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme DJs Vánoční FreeFly - Bon Finix (CY/CZ Krafty)

S průměrem 3.5 vystoupení za týden se stal Bon Finix v roce 2006 jedním z nejobsazovanějších DJů v Česku. Diář má zaplněný hraním dlouho dopředu a na jeho seznamu klubů, kde figuruje jako resident, jsou seřazené přední pražské kluby Mecca, Roxy, nebo Studio 54..
Přidat na Facebook
Na začátku roku 2007 pustil do světa svou residenti party Kick da Night, která se během několika málo měsíců stala pravidelnou součástí programu mnoha klubů v Česku a na Slovensku. Za všechny jmenujme třeba PH+ / Plzeň, Duplex / Most, Minstry of Fun / Zvolen, Cage Club / Lučenec, nebo Liquid / Liberec.

Bon Finix se při svých setech dokáže vždy dokonale aklimatizovat do prostředí, ve kterém právě hraje. Umí pokaždé přesně odhadnout náladu publika a vytvořit dokonalou atmosféru ať už pro komornější publikum v menším klubu, tak bez problémů roztančí i dav ve velké aréně. Pomáhá mu k tomu nejen jeho originální výběr skladeb, ale i jeho bezprostřední komunikace s bavícími se lidmi.

Díky těmto jeho schopnostem, je oblíben nejen mezi clubbery, ale také i mezi promotéry, kteří ho čím dál častěji bookují i na velké mega akce a festivaly. Vidět a slyšet jsme ho mohli například na akcích Creamfields, Hradhouse, Mácháč nebo Combi:nations II World Tour. Díky tomu si zahrál po boku světoznámých DJs, jakými jsou Nick Warren, Marco V, Markus Schulz nebo Marcel Woods.

Bon Finix je čím dál častěji zván také do zahraničí, kde uz zahrál po boku Sebastiena Legera, Iana Careyho, Till Westa, nebo Filthy Richa.

Nedávno se stal členem stáje bookingove agentury Krafty Management, která mimo jiné zastupuje hvězdy jako Marco V, Christopher Lawrence a Sander Van Doorn.

Vice info:
www.bonfinix.com
www.myspace.com/bonfinix
www.idj.cz/bonfinix

Bon Finix
http://www.bonfinix.com/downloads/Roxy03-09-2007.html" target="_blank"> Roxy 03-09-2007Nesmíš chybět na akci roku!!! Zapoj se do soutěže a vyhraj vstupné zdrama! Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a nebo si vzít něco červeného na sebe!


majkl
(Michal Gaja)
neděle 23. 12. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Představujeme DJs Vánoční FreeFly - Bon Finix (CY/CZ Krafty) . Vychytané.cz. [Online] 23. 12. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=889. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-DJs-Vanocni-FreeFly---Bon-Finix-(CY/CZ-Krafty)-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:04