Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hip Hop na Votvíráku ovládne ,,zlobivá" šestka

Letošní ročník festivalu Votvírák čeká kromě silných headlinerů na dvou hlavních podiích ( No Name, Horkýže Slíže, JAR, Divokej Bill, Mandrage, Katapult, Iné Kafe a mnoho dalších) i našlapaný program HIP HOP STAGE!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Votvírák 2015
pátek 12. června 2015 21:00
(konec +- sobota 13. června 2015 04:00)
Milovice
Milovice (CZ)
Nemáme pro vás sedm statečných, ale šest zlobivých. Je to parta nevychovaná, potetovaná, sprostá, maskovaná a hlasitá. Na stagi bordel, pod ním kotel. Na počest a aby se vědělo, vlajou vlajky s pruhama, hvězdama nebo skříženejma hnátama. Tohle je rap, my je pro vás máme a tady jsou:

SEPAR
Separ je nenapravitelně tvrdohlavý. Jeho rychlopalné double time rapy obloží konkurenci rychleji, než piráti na rybníce Blaťák. Není vůbec náhoda, že je dnes asi nejvyhledávanějším hostem na faturink. Kdo chce toho nejlepšího a nebojí se, že zůstane ve stínu vlastního hosta, vytáčí Separis. Loni nemohl, letos konečně musí.MARPO & TROUBLEGANG
Objevil se odnikud a vystřelil. Pak se zdálo, že přestřelil. Pak že jde zase rychle dolů. A když už to vypadalo, že zmizí v propadlišti rapových dějin za bicí v Chinaski nadobro, vrátil se v nejlepší formě. A vzal rovnou celou bandičku. Hluk, energie a sebevědomí jsou jejich poznávací znamení a vyprodaný SaSaZu jejich vysvědčení, který budou obhajovat vůbec poprvé i na Votvíráku.SODOMA GOMORA
Sprosté a politicky nekorektní písničky SG na Votvíráku již dávno zlidověli a pějí se u táborových ohňů během opékání buřtů za divokých rituálních tanců při prolévání útrob ohnivou vodou a šňupání modré skalice. Když za to vezme Sodoma, lidi na Votvíráku se vždy zaradují. Jí, pijou hodují a jestli neumřeli, trilkovat budou i v roce 2015. Ámen.

YZO EMPIRE
Při vypuštění na pódium okamžitě natropí zmatek. Je jich tolik, bary plivou jeden přes druhého, skáčou všichni přes sebe a hajp je takovej, že je nejen problém poznat kdo je kdo a co je co, ale po chvíli v sugestivním infernu kotelní výhně začne být problem i prostorová orientace, co je za den, rok, vpravo, vlevo, nahoře, dole. Pozvedněme číše s Vincentkou, na zdraví. A těšme se, bude var.

PIL C
Přišel, viděl, zvítězil. Kde se vzal, tu se vzal, zjevil se loni v létě Pil C z Partizánského a bez varování zabil na první dobrou. Kde byl? Kdo to je CBG aka Come
Back Gang? Odkud a kam se vrací? Jen se přejmenoval nebo má fakt jen 4 pecky na YouTube? Lost, Faded, Pompeje a Trippin?... Mystérium je do čeho se halí. Vibrace nejistoty co vzbuzuje. Je víc otázek, než odpovědí, na které si budeme muset počkat na Votvírák. Do té doby si můžeme hovět na trní a lámat si hlavu.

REGIE
Starej pes mezi štěňatama. Graffiti, průsery, koule, porno, rap. Regie už krotí mikrofon tucet let, krotkej ale nebyl nikdy. Po projektech Země Vzduch a MVP s Beem, respektive se Saxem se konečně dostává i k sólu. Deska Hlas barev s bubny od lidí jako JSM, Talpas nebo Fatte vzniká právě teď a do fesťáku bude krom 1.singlu venku další pecka a video, aby bylo jasný, čím bude Regie na Votvíráku reprezentovat svoje Budějice.

Zatím ohlášený lineup hiphopové stage na festivalu Votvírák 2015:
BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, Orion, DJ Mike T., James Cole, Refew)
EGO
LA4 & DJ WICH
SEPAR
SMACK
SUPA / DELIK / MOJA REČ
TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey, DJ Fatte)
MARPO & TROUBLEGANG
SODOMA GOMORA
GRAMO ROKKAZ (Decko, Danosť, Tono S., DJ Lkama)
YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH + DJ Rusty)
HAHA CREW
PIL C
BLAKKWOOD RECORDS (MAAT, Sharlota, Jay Diesel, 1210 Symphony, Renne Dang, Viktor Sheen, Amco)
HUMBLE GROOVES BEAT SHOWCASE (Gypsyfromthefuture, Renk, Petijee, Nineteez)
REGIE

Vstupenky na festival Votvírák jsou v prodeji!
Vstupenky zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz, u NoLimits a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro. Vstupenky na festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER. Parkovací kartu zakoupíte ve formě e-ticketu přímo na našem webu (v sekci vstupenky) a také u našeho prodejce – společnosti Ticketstream. Více informací o zahájení předprodeje a jednotlivých prodejních místech najdete do konce listopadu v sekci vstupenky (www.votvirak.cz/vstupenky.php).

Dodala: Martina Jablanovská
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 3. 2015 14:00
Chovancová, Michaela. 2015. Hip Hop na Votvíráku ovládne ,,zlobivá" šestka. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8887. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-na-Votviraku-ovladne-,,zlobiva_-sestka
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 09:30