Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Madonna přidává další koncert v ČR!

Česká republika přivítá královnu popu v rámci jejího světového turné Rebel Heart dvakrát! Vzhledem k obrovskému zájmu se přidává druhý koncert, který se uskuteční 8. listopadu v pražské O2 aréně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Madonna Rebel Heart Tour 2015
neděle 8. listopadu 2015 21:00
(konec +- pondělí 9. listopadu 2015 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Turné na podporu alba „Rebel Heart“ začíná 29. srpna v Miami. Další termíny byly dnes oznámeny.

První koncert turné je ohlášen na 29. srpna v Miami na Floridě. Následovat budou představení v New Yorku, Los Angeles, Chicagu, Philadelphii, Bostonu, Vancouveru, Montrealu a v několika dalších městech, včetně San Juanu v Portoriku. V návaznosti na severoamerickou část turné Rebel Heart odstartuje Madonna 4. listopadu v Kolíně evropskou sérii koncertů, během které mimo jiné navštíví Barcelonu, Paříž, Londýn, Glasgow a také Prahu. Vstupenky na přidané koncerty The Rebel Heart Tour budou v prodeji od 26 března. Turné uvádí
společnost Live Nation Global Touring.

„Madonna je i nadále jednou z nejúspěšnějších koncertních umělkyň v historii - její vystoupení jsou legendární a my jsme nadšeni, že se vrací na turné.“ Arthur Fogel, prezident Global Touring a předseda správní rady Global Music Madonnino Turné „Rebel Heart“ navazuje na vydání alba Rebel Heart, které bude v České republice, Německu a Japonsku k dispozici 6. března 2015, v dalších evropských státech 9. března, v Severní Americe pak o den později. Nadšené recenze na Madonnino třinácté studiové album mimo jiné uvádějí:

„Královna popu bude opět vládnout - Madonna vydává svou nejlepší desku za posledních 17 let a jedno
z nejúžasnějších alb své dosavadní kariéry.“ The Sun (UK)

„Není to zážitek s Madonnou jako celebritou nebo módní ikonou, ale s Madonnou, kterou posloucháme
celá desetiletí: Madonnou zpěvačkou.“ NY Times

Po skvělém výkonu Madonny na Grammys® tři písně z desky Rebel Heart triumfovaly v globálním žebříčku iTunes. Mnohonásobná držitelka zmíněných cen si jako aktuální singl vybrala skladbu „Living For Love“, který se drží na prvním místě hitparády Billboard Dance Charts – je to Madonnino 44. první místo. Madonna se také nedávno představila na The Brits v Londýně a od 16. března celý týden účinkuje v americké Ellen DeGeneres Show.

Madonna, kritiky mimořádně uznávaná zpěvačka, skladatelka a producentka, má renomé jedné z nejúspěšnějších živých umělkyň všech dob, což mluví samo za sebe. Turné Sticky & Sweet 2008/2009 mělo nejvyšší hrubý příjem v historii sólových umělců všech dob a následující MDNA tour v roce 2012 bylo nejúspěšnějším turné toho roku.

Předprodej vstupenek na Madonnino turné Rebel Heart bude zahájen ve čtvrtek 26. března 2015. Icon je Madonnin ofi ciální fanklub. Jeho členové budou mít jako první přístup ke vstupenkám a VIP balíčkům od 23. března 2015 (10:00). do 24. března 2015 (16:00). Fanoušci, kteří si „Icon Live Pass“ zakoupí dnes, budou mít přístup nejen ke vstupenkám a VIP balíčkům, ale získají i zdarma členství ve fanklubu Icon, přístup na diskusní fórum a také exkluzivní tour dárek. Fanouškům, kteří jsou již registrovaní, stačí jednoduše upgradovat svůj účet s Icon Live Pass na Madonna.com. Členové klubu Live Nation (Můj Live Nation) budou mít možnost zakoupit vstupenky 25. března od 10:00 do 16:00 hodin.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 3. 2015 12:00
Chovancová, Michaela. 2015. Madonna přidává další koncert v ČR!. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8883. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Madonna-pridava-dalsi-koncert-v-CR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.159s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:13