Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tomáš Klus a jeho cílová skupina, jejich NOE a start turné PŘEJU TI

Včera odpoledne měl premiéru nový animovaný klip TOMÁŠE KLUSE s názvem NOE. Nosič s klipem NOE dovezl do JazzDocku samotný Noe v doprovodu několika zvířátek.
Přidat na Facebook
Všichni, kdo nebyli na místě tohoto historického okamžiku, se mohou na klip NOE nyní podívat zde:TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA všem přítomným také představili svoje letošní plány.

Už za pár dní odstartuje klubové turné s názvem PŘEJU TI. TOMÁŠ se tak s kapelou vrací, po loňské sérii koncertů ve velkých sálech, zpět do komorních prostor.

„Těším se na PŘEJU TI, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“dodává TOMÁŠ KLUS.

Turné PŘEJU TI zahájí TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA v nově vzniklém holešovickém multikulturním prostoru JATKA78. Část výtěžku z tohoto koncertu bude věnována na rozvoj JATEK78.

Závěrečný třináctý koncert turné PŘEJU TI odehrají na konci května v Kutné Hoře.

Mezi klubovým hraním stihne TOMÁŠ s kapelou ještě koncerty v bratislavské sportovní hale Pasienky, na Majálesech v Praze, Brně a Hradci Králové.A co všechno návštěvníci koncertů uslyší? „Tak, budou to v první řadě písně, nevylučuji však ani mluvené slovo, a jako potěchu pro oko twistové okénko tanečního mága Jiřího Kučerovského,“ dodává TOMÁŠ KLUS.

Kromě turné PŘEJU TI a letních festivalů plánuje TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA odehrát ještě i několik samostatných letních koncertů pod širým nebem.

Turné PŘEJU TI bude k vidění na těchto místech:
11. 4. Praha – JATKA78, 13. & 14. 4. Brno - Fléda, 18. 4. Krnov – Kofola Music Club, 27. & 28. 4. Plzeň – Pod lampou, 4. & 5. 5. České Budějovice – Café Klub Slávie, 9. 5. Jilemnice – Hudební Klub Továrna, 11. & 13. 5. Olomouc – U-klub, 14. 5. Ostrava – Barrák Music Club a 28. 5. Kutná Hora – Klub Česká 1.

Více informací na www.tomasklus.cz .

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Tomáš Klus a jeho cílová skupina, jejich NOE a start turné PŘEJU TI. Vychytané.cz. [Online] 20. 3. 2015. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8878. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tomas-Klus-a-jeho-cilova-skupina,-jejich-NOE-a-start-turne-PŘEJU-TI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:29