Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Best of Czech – Mistrovství České republiky ve freestyle snowboardingu

Pec pod Sněžkou bude o víkendu 21. a 22. března hlavním městem českého snowboardingu, uskuteční se zde totiž závod Mistrovství České republiky ve snowboardingu a zároveň poslední zastávka Českého snowboardového poháru, to vše ve snowparku na sjezdovce Javor.
Přidat na Facebook
Domácí hory dostávají koncem zimy skutečnou nálož zajímavých snowboardových akcí. Po právě skončeném finále Světového poháru ve Špindlerově Mlýně, závodu Audi Snowjam, je to druhé z významných domácích středisek, které přivítá špičku domácího snowboardingu v boji o pohárové body i o titul Mistra České republiky pro rok 2015.

Diváci se mohou těšít na komplet českou reprezentaci v čele s letos nejúspěšnějším jezdcem Petrem Horákem (vítěz zimní Univerziády a šestý muž celkového hodnocení FIS Světového poháru), Danielem Porkertem, který na Snowjamu překvapil svým sebejistým postupem z kvalifikace přímo do finále, Martinem Mikyskou (3. místo na Univerziádě) či Janem Nečasem, který před několika dny jako první český snowboardista odjel a ustál náročný trojitý backflip. „Věřím, že se bude na co dívat. Trať je v perfektním stavu a jezdci se těší na poslední důležitý závod sezóny, kterou chtějí zakončit s co nejlepším výsledkem,“ uvedl trenér reprezentace Martin Černík.

Závod je otevřený pro všechny věkové kategorie a kromě titulu Mistra republiky, jehož majitel dostane jako jednu z cen zapůjčení vozu od go-car.cz na jeden rok, a bodů do hodnocení Českého poháru mohou účastníci soutěžit v myPhone Best Trick contestu.

SNOWBOARD ZEZULA TOUR 2015 BEST OF CZECH
Pátek: Open training
Sobota: 
    9.30 - 11.00  BEST OF CZECH - Trénink

              11.15 - 12.30  BEST OF CZECH - Kvalifikace
        
      13.00 - 14.00  BEST OF CZECH - Finále
             
 14.00 - 15.00 myPhone Best Trick Contest
      
       15.00             Vyhlášení výsledků
20.00 AFTERPARTY

Součástí denního programu je poslední letošní zastávka série oblíbených snowboardových happeningů „Freeride.cz Just Ride!“. Na sjezdovce Javor přímo pod snowparkem, ve kterém se závod Mistrovství ČR bude konat, vyroste velké stanové městečko, kde návštěvníci najdou po celý víkend pestrý program a spoustu zábavy, a to včetně zapůjčení nejnovějších modelů snowboardů a dalšího vybavení od bezmála patnácti předních světových i tuzemských značek. Na program je rovněž výuka snowboardingu zdarma, různé soutěže a menší závody pro veřejnost o hodnotné ceny.

Dodal: Marek Teyssler
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 3. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Best of Czech – Mistrovství České republiky ve freestyle snowboardingu. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2015. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8874. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Best-of-Czech-–-Mistrovstvi-Ceske-republiky-ve-freestyle-snowboardingu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 14:59