Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Future Sound of Egypt v srpnu v Praze

BTL AGENCY přináší do Prahy exkluzivně celosvětově oblíbenou party v multifunkčním prostoru Forum Karlín FUTURE SOUND OF EGYPT.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Future Sound of Egypt 400 - New Age
pátek 28. srpna 2015 20:00
(konec +- sobota 29. srpna 2015 03:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Na konec srpna si pro Vás BTL Agency připravila skutečnou hudební láhůdku a z Prahy udělá jednu z mála zastávek k výroční show Future Sound of Egypt se speciálním číslem 400! Přesně po dvou letech si tak fanoušci této oblíbené rádiové show budou moci vychutnat atmosféru starého Egypta s nejzvučnějšími zahraničními i tuzemskými DJs.

Oblíbenou rádio show, kterou od roku 2009 vysílá z Egypta každé pondělí známá dvojice ALY & FILA, poslouchají pravidelně statisíce posluchačů z celého světa. BTL Agency si nesmírně váží toho, že opět dostala důvěru uspořádat FUTURE SOUND OF EGYPT v Praze, kde tentokrát promění prostory Forum Karlín ve starobylé místo, jehož mystickou atmosféru podpoří show Starověkého Egypta a účast světových jmen, které si ALY & FILA povolali.

Kromě samotných ALY & FILA se fanoušci mohou těšit na jedno z nejzvučnějších jmen posledních let, kterým je FERRY COSTEN, na irského autora mnoha hitů Johna O’Callaghana. V exkluzivním B2B setu pouze pro pražskou show se představí Arctic Moon a Indecent Noise. Mezi další jména, která zpestří tento tajuplný večer bude patřit francouzský Ferry Tayle, z Velké Británie Dan Stone, veterán Tech-Trance Mark Sherry, italský matador Alex Di Stefano, rostoucí hvězda Will Atkinson, nadaný Mohamed Ragab a chybět nebudou ani miláčci domácího publika Driftmoon a Thomas Coastline, kteří se představí ve speciálním B2B setu. Úžasná atmosféra celého večera bude podtrhnuta nádherným zpěvem Roxanne Emery, která se v České republice představí poprvé.

Celá show bude podpořena mohutným technickým supportem z dílny Ministry Rental.

DJs: FERRY COSTEN, ALEX DI STEFANO, ALY & FILA, ARCTIC MOON, INDECENT NOISE, DRIFTMOON, THOMAS COASTLINE, FERRY TAYLE, DAN STONE, JOHN O’CALLAGHAN, MARK SHERRY, MOHAMED RAGAB, WILL ATKINSON

Speciální hosté: ROXANNE EMERY LIVE

Zdroj: BTL
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 3. 2015 17:00
Chovancová, Michaela. 2015. Future Sound of Egypt v srpnu v Praze. Vychytané.cz. [Online] 18. 3. 2015. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8870. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Future-Sound-of-Egypt-v-srpnu-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:44