Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pan včelka…

Jestli jste fandové animovaných filmů, jistě jste si všimli že tvůrci si s neskrývaným potěšeným medí na příbězích ze života hmyzu. Po Mravenci Z a Životě brouka, přichází pan Barry, seznamte se..
Přidat na Facebook

Hlavní hrdina po třech dnech na základce, střední a třech dnech na výšce, pochopí, že pracovat do úmoru v úlu není takový odvaz, připlete se tedy k elitním sběračům pylu. Bohužel se nešťastnou náhodičkou ztratí v New Yorku, prožije několik šoků a nakonec se ocitne v bytě roztomilé slečny Vanessy, která ho zachrání před pohorkou jejího přítele, neboť je na včelí bodnutí alergický a protože včelák je strašně vděčný, že přežil, poruší pravidlo nemluvit s lidmi.

No a právě slečna Vanessa naváže s panem Barrym jakýsi mezidruhový vztah, přitom je to včela a ona žena, hmm co z toho bude? Jeho nová kamarádka ho začne seznamovat se světem lidí, který je zapeklitější a větší než ta malá, žlutá potvůrka, co ji sedí na rameni a zažraně ji poslouchá a to si včelák začne brzy uvědomovat.

A tak postupně dospěje k názoru, že lidstvo už tisícovky let krade včelám med, aniž za to platí nebo se aspoň stydí. Barry se proto rozhodne postavit do čela včelí revoluce, která má tuto nespravedlnost změnit. Sice si několikrát narazí šišku, ale nějak se to snaží ustát. Jeden dobrý kousek je, když se mu podaří ochromit piloty v letadle, Boeing už není žádný větroplach!


Od distributorů se Pan Včelka zrodil náhodou během přátelské večeře Seinfelda se zakladatelem Studia DreamWorks Stevenem Spielbergem. Seinfeldův nápad natočit komediální film o včelách totiž Spielberga nadchnul. Seinfeld na základní myšlenku nabalil jednotlivé situace a gagy, takže výsledná podoba je protknuta jeho nezaměnitelným komediálním stylem.

Film vznikal čtyři roky, mega dlouho co?! Inspiraci pro tvorbu filmového světa hledali tvůrci mimo jiné ve známém newyorském Central Parku. (Umíte si představit partu maníků jak utíká sem a tam po trávě někde v parku a snaží se vystihnout a zaregistrovat chování včel a přitom se tváří strašně důležitě? Já teda ne!

Takže, kdo má rád oddychovou podívanou s kousky kvalitního humoru, ať se vydá do kina na včelího hrdinu!


Pán Včelka- Bee Movie
Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2007, 90 min
Režie: Simon J. Smith, Steve Hickner
Hrají: Jerry Seinfeld, Renée Zellweger, Matthew Broderick, John Goodman, Chris Rock, Alan Arkin, Eddie Izzard, Rip Torn, Kathy Bates, Larry Miller, Renée Taylor, Barry Levinson, George Wallace

joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 20. 12. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Pan včelka…. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2007. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=886. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pan-vcelka…
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:07