Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Velký knižní čtvrtek již tento týden

Již tento čtvrtek se budou moci čtenáři potěšit patnáctkou nových titulů, které v rámci akce Velký knižní čtvrtek vybrali a připravili přední čeští nakladatelé a pořadatel knižní distribuce Kosmas.
Přidat na Facebook
Jarní nabídka čítá patnáct novinek napříč žánry, kde nebude chybět světová a česká beletrie, kriminální žánr, dětské tituly, sci-fi, cestopis či historická literatura faktu od autorů jako je Petra Soukupová, Jiří Padevět, Deon Meyer, George R. R. Martin, Boris Filan, Brooke Davisová, Jiří Dědeček a Emma Pecháčková a další. „Pestrost a kvalita výběru knih jsou hlavními prioritami Velkého knižního čtvrtku a doufám, že čtenáři budou s finálním výběrem spokojeni,“ říká za pořadatele Ctirad Fuchs.

Setkání s některými z autorů titulů zařazených do sedmého pokračování Knižního čtvrtku a jejich autorská čtení jsou naplánována již tradičně do pražské Městské knihovny na 19. března a o týden později (26. března) do brněnského knihkupectví Dobrovský. K Velkému knižnímu čtvrtku připravují další slevové a jiné akce i samotní knihkupci ve svých prodejnách. Více informací k jednotlivým akcím naleznete na http://www.velkyctvrtek.cz/knihkupectvi.htm.

„Stejně jako v loňském roce bude Velký knižní čtvrtek doprovázet Velký knižní e-čtvrtek, kdy většina knih z jarní nabídky vyjde zároveň i jako e-kniha a tak si na své přijdou i uživatelé elektronických zařízení,“ dodává ještě Ctirad Fuchs.

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 16. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Velký knižní čtvrtek již tento týden. Vychytané.cz. [Online] 16. 3. 2015. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8857. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Velky-knizni-ctvrtek-jiz-tento-tyden
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:16