Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

NoDem se prožene švédská loopingová bouře LUR

Povstali z nejtemnějších elektronických skládek plných zapomenutých hraček a bizarních vynálezů. LUR přináší nepoddajnost a tanec.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LUR
středa 1. dubna 2015 21:00
(konec +- čtvrtek 2. dubna 2015 04:00)
Experimentální prostor NoD
Praha 1 (CZ)
Liveloopingové šílenství, devastující beaty, interaktivní vizuály a podivné nástroje se prolínají v jednom výjimečném vystoupení. Jako předskokan se představí electro punková dvojice Fertilizer.
Pokud si myslíte, že severskou elektronickou scénu máte v malíku a neznáte LUR, něco vám uniklo. Už šest let si tato švédská kapela získává své publikum po celé Evropě. Každé vystoupení je originál, vzniká přímo na místě a do detailů reaguje na prostředí konkrétního klubu. LUR svojí loopovací technikou vytesávají z nejrůznějších zvuků až psychedelické vystoupení. Vše je promyšlené a funguje v dokonalé symbióze s kostýmy, vizualizacemi a temnými rytmy.V letošním roce vyrážejí LUR na turné a s nimi také VJ Olof Werngren, zpěvačka Jenny Nilsson a básnířka a akrobatka Kajsa Bohlin. Společně předvedou ohromující show.

Fertilizer byl náhodně založen ve Zlíně, 11. října 2008. Retrofuturistická kombinace četných forem rockové hudby a hardware syntezátorů, stojí jednou nohou v osmdesátých letech, zatímco druhá vykračuje do vzdálené budoucnosti. Toto zdánlivě nesourodé uskupení celkem úspěšně hnojí hlavy nepoučitelných zvědavců.

Více než kdy jindy tedy platí, že tohle se prostě musí vidět naživo.

Oficiální web: www.lurlurlur.com

Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 3. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. NoDem se prožene švédská loopingová bouře LUR. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2015. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8848. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/NoDem-se-prozene-svedska-loopingova-boure-LUR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 17:18