Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Archive koncerty na Flédě a v Lucerně zahájí projekcí filmu Axiom

Londýnský hudební kolektiv Archive přijíždí sice 17.března na Flédu a 18.března do Lucerna Music Baru především představit své letošní album Restriction.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Archive
středa 18. března 2015 20:00
(konec +- čtvrtek 19. března 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
součástí mamutího evropského Restriction 2015 Tour je ale i projekce filmu Axiom, který vydali v loňském roce a ke kterému vydali samostatně i hudbu. Čtyřicetiminutový film a doprovodná hudba k němu vyšla na CD, vinylu, jako download, DVD a promítá se i v kinech.

Dva roky po vydání svého skvělého alba With Us Until You’re Dead londýnské seskupení ARCHIVE posílilo svého inventivního génia a tvořivost. Jejich album Axiom obsahuje zmíněné charakteristiky a přidává navíc duchovní rozměr plný znepokojivých metafor.

Sedm skladeb alba se neustále prolíná a vytváří čtyřicetiminutový hudební zážitek, který byl právem proměněn v soundtrack. Film, který hudba doprovází, je vizuální fantazie, která připomíná Orwellovo dílo 1984, plná témat zoufalství a boje s různými silami. Hudební krajiny ARCHIVE přetvořené do vizuálií se staly skutečným posláním, jak potvrzuje režisér Jesus Hernandez: ‘ Naší výzvou bylo přeložit scénář kapely do obrazů. Je to nejvíc vzrušující projekt, kterého jsme se účastnili.’.

‘Axiom’ od ARCHIVE je dílo k soustředěnému poslechu a je působivé samo o sobě, stejně jako v kombinaci s filmem jako celistvý zážitek. Film získal také několik cen na filmových festivalech.Čeští fanoušci kapely Archive ho budou moc vidět před jejich koncerty 17.března na brněnské Fléďě a 18.března v pražském Lucerna Music Baru. Kapela měla své dosavadní koncerty v Praze vždy beznadějně vyprodané a ani tentokrát již v předprodejích mnoho vstupenek nezbývá.

Pražský předprodej probíhá na www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim a na webu www.musicbar.cz Vstupenky stojí 690,- Kč + poplatky, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu pak 790,- Kč.

Více info na:
www.archiveofficial.com
www.facebook.com/archiveofficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 3. 2015 19:00
Chovancová, Michaela. 2015. Archive koncerty na Flédě a v Lucerně zahájí projekcí filmu Axiom. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2015. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8838. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Archive-koncerty-na-Flede-a-v Lucerne-zahaji-projekci-filmu-Axiom
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.05s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:22