Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MOON:SHERRY v Paláci Akropolis

Sobotní program paláce Akropolis, bude kromě hlavního programu na velkém sále, kde probíhají koncerty v rámci festivalu Žižkovská noc, hostit i taneční akci s názvem MOON:SHERRY. Těšte se tedy na aktuální house music v mnoha jejích podobách s live projekty a dalšími Djs.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MOON:SHERRY (DJS&LIVE MUSICIANS SHOW)
sobota 14. března 2015 22:00
(konec +- neděle 15. března 2015 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Pokud budete v sobotu 14.3.2015 brázdit velmi rozsáhlý multikulturní festival Žižkovská noc a Vaše kroky povedou i do paláce Akropolis, rozhodně zůstaňte i na noc. Akropolis má na hlavním sále program již od 17.té hodiny, ale ty pravé taneční lahůdky se rozezní až po 22.hodině. Je to tedy program pro dospělé!

Na Malé scéně Vás budou svými live sety a Djskými sety roztancovávat skvělý hosté. Těšte se na, světoznámého čecháčka, který se svou show brázdí celou Evropu a dokonce i Mexiko a který Vás svým live setem v doprovodu skvělých perkusionistů a hudebníků z elektronické kapely U-Prag naladí na ideální house vlnu. Dj Slater, jenž je i zakladatelem světoznámého vydavatelství Tribal Vision se představí ve svém live setu plného aktuální a hlavně vlastní tvorby.Dalším live vystoupením bude mezinárodní Dj projekt 4Become1, za kterým se aktuálně skrývá Dj Ketan se svými hudebníky, kterými jsou hostující perkusionisti a hlavně běloruský hudební mág Bohdan Skibinskyy, který se svým klarinetem, flétnou a samplery staví každé jejich společné vystoupení do naprosto jiných dimenzí.

Dalším hostem, který nebude v Akropolis hostovat poprvé, je jedna polovina dua Dora Djs, kterým je Dj Dolph, jenž je dobře známý hlavně na pražské music pubové scéně a který si kromě jiného na akci vystřihne svůj speciální deep-narozeninový set. Všichni mu přejeme hodně štěstí!

Naopak svou naprostou premiéru si v Akropolis odbydou poslední hosté večírku, kterými jsou deepové duo J.V.Matty a Nepallos. Východočeští rodáci Vás jistě překvapí svým vytříbeným vkusem.Pro doplnění uvádíme, že na Divadelním baru bude vše zlomené. Těšte se na večírek s názvem Sonic Journey a na matadory naší dnb scény v podobě Babe LN, Ghonzalese a jejich hostů.

Hlavní sál bude, jak jsme již psali, jako jedna z hlavních scén festivalu Žižkovská noc a již od 17.hodin na ní vystoupí kapely IMODIUM, INSANIA, PRVNÍ HOŘE, PLUS MÍNUS, JUST FOR BEING.

Více informací na stránkách paláce Akropolis a na https://www.facebook.com/events/332056273662346/
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 3. 2015 17:00
Chovancová, Michaela. 2015. MOON:SHERRY v Paláci Akropolis. Vychytané.cz. [Online] 10. 3. 2015. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8834. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MOON:SHERRY-v-Palaci-Akropolis
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.187s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 00:32