Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Americká kapela Trail of Dead si zahraje ve Futuru

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
And You Will Know Us By The Trail Of Dead
neděle 7. června 2015 20:00
(konec +- pondělí 8. června 2015 03:00)
Futurum Club
Praha (CZ)
Trail of Dead založili v roce 1994 zpěváci, kytaristé a bubeníci Conrad Keely a Jason Reece. Skupina se během několika let rozrostla o další členy a nadále hudebně vyvíjela, přičemž tvůrčí energie přicházela od zakládajících členů. Keely a Reece byli kamarádi od dětství, začali spolu hrát v kapele v městečku Olympia ve státu Washington a později přesídlili do texaského Austinu. Tam vznikli ...And You Will Know Us by the Trail of Dead.

První album se jmenovalo stejně jako kapela a vyšlo na Trance Records v roce 1998, další album Madonna v roce 1999 na Merge records. ...Trail of Dead jeli turné po USA s Superchunk a v roce 2002 vydali Source Tags and Codes na Interscope Records. Na Interscope Records vyšly v průběhu čtyř let další dvě desky – World’s Apart a So Divided, pak se skupina v roce 2007 s gramofirmou rozloučila.

Na jaře roku 2008, ...And You Will Know Us by the Trail of Dead založili svůj label Richter Scale Imprint a díky americkému partnerství s Justice Records a evropskému se Superball Music v lednu 2009 vyšlo jejich šesté album The Century of Selfreleased. Na jaře roku 2010 kapela podepsala celosvětovou smlouvu se Superball Music a jejich Richter Scale Records Imprint, vydala v únoru 2011 desku TAO OF THE DEAD a na jaře 2012 nahrála v Německu v Hannoveru své osmé studiové album Lost Songs, které vyšlo v říjnu na Richter Scale/Superball Music. V roce 2014, po dvaceti letech společného přátelství a hraní, skupina vydává své deváté studiové album IX na Richter Scale/Superball Music. Jason a Autry momentálně sídlí v Texasu v Austinu, Conrad v Kambodži a James v Los Angeles.

PÁR DALŠÍCH NEPODSTATNÝCH INFORMACÍ:
- Conrad a Jason se potkali na gymnáziu na Havaji
- Chodili spolu na vysokou Evergreen State College v Olympii ve státu Washington
- Přestěhovali se do Austinu v Texasu a začali hrát na kytaru a bicí pod názvem ...You Will Know Us by the Trail of Dead
- Conrad namaloval obaly desek kapely, vytvořil i obaly skupin The Sword, Fugo, obal pro Amandu Palmer a Eagle Claw, vystavuje v galeriích po celém světě.

Vstupenky na jejich koncert, který se uskuteční 7.června v pražském Fututum Music Baru, budou v předprodeji od pátku 6.března v sítích www.GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim za 300,- Kč + poplatky. V pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 380,- Kč.

Více info na:
www.trailofdead.com
www.facebook.com/andyouwillknowusbythetrailofdead
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 5. 3. 2015 07:00
Chovancová, Michaela. 2015. Americká kapela Trail of Dead si zahraje ve Futuru. Vychytané.cz. [Online] 5. 3. 2015. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8822. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Americka-kapela-Trail-of-Dead-si-zahraje-ve-Futuru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:57