Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Gravity Festival v nákupním centru Olympia

Po půl ročním odpočinku se ke slovu hlásí další edice Gravity Festivalu. Tentokrát při své cestě zamíří do brněnského obchodního centra Olympia.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Gravity Festival Brno
pátek 17. dubna 2015 21:00
(konec +- sobota 18. dubna 2015 04:00)
Olympia Centrum
Brno (CZ)
17. 4. 2015 se OC promění v obří klub. V pasáži centra na Vás budou čekat dvě stage obsazené nejprestižnějšími jmény současné taneční scény. Nedílnou součástí budou špičkové světelné efekty a kvalitní zvuk. V prostorách vyroste řada barů a nebude chybět ani chill smooking area a merchandise shop. Samozřejmostí je velkokapacitní šatna a lockerboxy. Do deníčků si nezapomeňte poznamenat datum 17. 4. Gravity Festival - Olympia Brno.

První ohlášeným jménem se stává GTA. Duo vyrůstající v Miami produkuju tzv. Hard house s prvky hip hopu a electra. Jejich poslední track: Martin Solveig & GTA - Intoxicated okamžitě vylétl na špici skoro všech světových hitparád. GTA poprvé rozjíždí svou evropskou tour, a proto jsme rádi, že je i my uvidíme právě 17. 4. v Brně.

Dalším vystupujícím na letošní edici festivalu v Brně se stává mladá polská hvězdička Tom Swoon. Dříve Tom vystupoval pod přezdívkou Pixel Chesse. Od roku 2011 vydává své remixy pro největší esa taneční hudby, kterými byli třeba Gareth Emery, Steve Aoki či Nervo. Již pod svým současným jménem vydává spoustu remixů a vlastních skladeb. Mezi nejlepší patří: Not Too Late (featuring Amba Shepherd), Ghost (with Stadiumx) nebo Ahead of Us (with Lush & Simon). Skoro veškerá jeho tvorba se pravidelně umisťuje v top20 Beatport progressive charts. Loni v léťe si ho Avicii pozval na Ibizu a teď přijede i na Gravity!

V říjnu zbořil Prahu a teď se chystá do Brna!!! Sandro Silva se po půl roce vrátí na Gravity Festival. Svým skvělým setem nás oslovil natolik, že jsme ho nemohli v Brně vynechat. Můžete se spolehnout, že jeho set bude opět doslova epic!

Premiéru v České republice si na Gravity Festivalu v Brně odbyde také rodinné duo Shermanology. Andy a Dorothy Sherman spolu produkují od roku 2008. Jejich live vystoupení jsou vždy jedinečná. Dorothy nezaměnitelný hlas pozná snad každý zejména v hitovce - Tom Hangs ft. Shermanology - Blessed, kterou se proslavil Avicii. Mezi jejich nejuspěšnější songy patří: Afrojack ft. Shermanology - Can't Stop Me, Shermanology & R3hab - Living 4 The City či Shermanology & Amba Shepherd - Who We Are. Chtěli jsme do Brna přivést něco nového, neokoukaného. A to Shermanology splňují dokonale.

ARTISTS

SANDRO SILVA
GTA
SHERMANOLOGY
TOM SWOON
CHRISTIAN VALERA
SHATO & PAUL ROCKSEEK
TRIPMAIN & BON FINIX

První vlna - 250 kč - vyprodáno
Druhá vlna - 385 kč ( do 16.4. )
Třetí vlna - 499 kč ( na místě )

PŘEDPRODEJE: bit.ly/GRAVITY-festival-UDÁLOST
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 3. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. Gravity Festival v nákupním centru Olympia. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2015. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8821. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Gravity-Festival-v-nakupnim-centru-Olympia
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 04:39