Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Miss, která má (s)mysl

Nádherné ženy s korunkou a šerpou už jste si jistě všimli nejmíň stokrát. Viděli jste však už někdy slečnu s titulem miss, která je zároveň vzdělaná a zajímavá žena?
Přidat na Facebook
MISS ACADEMIA ČR je soutěž pořádaná již 12. rokem pro všechny studentky vysokých nebo vyšších odborných škol České republiky. Jedinou podmínkou účasti je studium prezenční formy a chuť ukázat, že i krásná dívka může být inteligentní a vzdělaná. Co míry, váha a výška? Upřímně řečeno, ty nás nezajímají. My věříme, že právě krása není slovo popisující vnější podobu, ale soulad celé osobnosti.


Přihlásit sebe nebo svou spolužačku můžete až do konce ledna na webových stránkách www.missacademia.cz I letos pak čekají na přihlášené dívky dvě předkola – v pražském hotelu Hilton a ve Zlíně. Zde se vybere na základě testů a pohovorů s porotou deset finalistek, které se poslední dubnový den v Městském divadle Zlín utkají o korunku „nej“ vysokoškolačky pro rok 2008.

Soutěž je již od počátku celá v režii studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Komunikační agentura. „To, že se na organizaci podílejí studenti, není nálepka amatérismu – právě naopak. Všichni odvádí skvělou práci, protože je to baví,“ říká jedna z manažerek projektu, Zuzana Belková.

Tak co? Věříte, že může existovat MISS, KTERÁ MÁ (S)MYSL?

více info na www.missacademia.cz

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 19. 12. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Miss, která má (s)mysl. Vychytané.cz. [Online] 19. 12. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=882. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Miss,-ktera-ma-(s)mysl
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:51