Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Uzávěrka přihlášky na Red Bull Music Academy v Paříži se blíží

Už zítra o půlnoci se uzavře možnost přihlásit se na letošní Red Bull Music Academy v Paříži. Nepromarněte příležitost, nemusíte mít za sebou hvězdnou kariéru, odjeté turné ani major label.
Přidat na Facebook
Jediné, co potřebuješ, jsou nápady a vůle sdílet je s ostatními. Pokud chcete strávit nezapomenutelných 14 dní ve Francii, máte posledních pár hodin na podání přihlášky.

Co je Red Bull Music Academy? Během dvou 14denních turnusů, na které je pečlivě vybráno 60 hudebníků z celého světa, probíhají přednášky, workshopy, výstavy, studiové sessions a klubové noci. Veškerá tvůrčí energie spěje ke vzájemné inspiraci, rozšiřování hudebních znalostí a objevování nových přístupů... Na loňský ročník jela za Česko Sára Vondrášková aka Never Sol.

,,Odvezla jsem si to, co jsem pozorovala u ostatních – větší svobodu a že dokonalost je ta největší nuda," řekla nám v tomto rozhovoru po návratu - http://www.redbull.com/cz/cs/music/stories/1331688013493/never-sol-rozhovor-rbma. V Tokiu si Never Sol nejvíce sedla s producentkami Parachute Pulse a Ah! Kosmos, se kterými nahrála track Edge. Poslechnout si jej můžeš na společné kompilaci:

Stáhni si kompilaci z Red Bull Music Academy Tokio 2014: Various Assets – Not For Sale - http://va.redbullmusicacademy.com/#/

Přihlášku si stáhněte zde http://apply.redbullmusicacademy.com

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 3. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. Uzávěrka přihlášky na Red Bull Music Academy v Paříži se blíží. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2015. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8819. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Uzaverka-prihlasky-na-Red-Bull-Music-Academy-v-Parizi-se-blizi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:49