Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Madonna vystoupí v listopadu v Praze

Madonna oznamuje 35 termínů svého koncerního turné Rebel Heart v Evropě a Severní Americe.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Madonna Rebel Heart Tour 2015
sobota 7. listopadu 2015 21:00
(konec +- neděle 8. listopadu 2015 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Seznam koncertních termínů Madonny v rámci vysoce očekávaného turné „Rebel Heart“ čítající 35 měst byl dnes oficiálně oznámen společností Live Nation. První koncert turné je ohlášen na 29. srpna v Miami na Floridě. Následovat budou představení v New Yorku, Los Angeles, Chicagu, Philadelphii, Bostonu, Vancouveru, Montrealu a v několika dalších městech, včetně San Juanu v Portoriku. V návaznosti na severoamerickou část turné Rebel Heart odstartuje Madonna 4. listopadu v Kolíně evropskou sérii koncertů, během které mimo jiné navštíví Barcelonu, Paříž, Londýn, Glasgow a také Prahu. Kompletní seznam koncertů naleznete níže. Vstupenky na The Rebel Heart Tour budou v prodeji od 16 března. Termíny v Austrálii a Asii budou oznámeny v dohledné době. Turné uvádí společnost Live Nation Global Touring.

„Madonna je i nadále jednou z nejúspěšnějších koncertních umělkyň v historii - její vystoupení jsou legendární a my jsme nadšeni, že se vrací na turné.“

Arthur Fogel, prezident Global Touring a předseda správní rady Global Music
Madonnino Turné „Rebel Heart“ navazuje na vydání alba Rebel Heart, které bude v České republice, Německu a Japonsku k dispozici 6. března 2015, v dalších evropských státech 9. března, v Severní Americe pak o den později. Nadšené recenze na Madonnino třinácté studiové album mimo jiné uvádějí:

„Královna popu bude opět vládnout - Madonna vydává svou nejlepší desku za posledních 17 let a jedno z nejúžasnějších alb své dosavadní kariéry.“ The Sun (UK)

„Není to zážitek s Madonnou jako celebritou nebo módní ikonou, ale s Madonnou, kterou posloucháme celá desetiletí: Madonnou zpěvačkou.“ NY Times

Po skvělém výkonu Madonny na Grammys® tři písně z desky Rebel Heart triumfovaly v globálním žebříčku iTunes. Mnohonásobná držitelka zmíněných cen si jako aktuální singl vybrala skladbu „Living For Love“, který se drží na prvním místě hitparády Billboard Dance Charts – je to Madonnino 44. první místo. Madonna se také nedávno představila na The Brits v Londýně a od 16. března se na celý týden objeví v americké Ellen DeGeneres Show. Dále se 2. března představí ve francouzském televizním pořadu Le Grand Journal nebo 8. března v italské ITV. Následovat bude rozhovor v pořadu The Today Show ve dnech 9. a 10. března, nebude chybět ani vystoupení a rozhovor ve zvláštním vysílání Jonathan Ross ITV ve Velké Británii 14.března.

Madonna, kritiky mimořádně uznávaná zpěvačka, skladatelka a producentka, má renomé jedné z nejúspěšnějších živých umělkyň všech dob, což mluví samo za sebe. Turné Sticky & Sweet 2008/2009 mělo nejvyšší hrubý příjem v historii sólových umělců všech dob a následující MDNA tour v roce 2012 bylo nejúspěšnějším turné toho roku.

Předprodej vstupenek na Madonnino turné Rebel Heart bude zahájen v pondělí 16. března 2015. Icon je Madonnin oficiální fanklub. Jeho členové budou mít jako první přístup ke vstupenkám a VIP balíčkům od 10. března 2015 (10:00) do 11. března 2015 (17:00). Fanoušci, kteří si „Icon Live Pass“ zakoupí dnes, budou mít přístup nejen ke vstupenkám a VIP balíčkům, ale získají i zdarma členství ve fanklubu Icon, přístup na diskusní fórum a také exkluzivní tour dárek. Fanouškům, kteří jsou již registrovaní, stačí jednoduše upgradovat svůj účet s Icon Live PAss na Madonna.com.

Členové klubu Live Nation (Můj Live Nation) budou mít možnost zakoupit vstupenky
13. března od 10:00 do 16:00 hodin.

Kompletní informace o turné a vstupenkách naleznete na www.madonna.com a www.livenation.com.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 2. 3. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. Madonna vystoupí v listopadu v Praze. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2015. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8812. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Madonna-vystoupi-v-listopadu-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:06