Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David Guetta přijede zahrát do Prahy

Přestože z jeho dýdžejského umění si leckteří dělají legraci, Guetta vyprodává sály. Před pěti lety naplnil pražskou Tesla Arenu, 5. června se o totéž pokusí s O2 arenou.
Přidat na Facebook
„Předprodej vstupenek na červnový pražský koncert v O2 areně bude zahájen ve čtvrtek 26. února, kdy bude pro nejrychlejší zájemce také spuštěna dvoudenní akce se slevou 100 korun na lístek. Od soboty 28. února budou lístky k dostání od 1 290 korun,“ potvrdila za pořádající agenturu Mania Promotion Kateřina Dědková.

„Jméno tohoto francouzského dýdžeje, producenta a remixéra začal hudební svět skloňovat hned při vydání jeho debutového alba Just A Little More Love, které ho proslavilo nejen v jeho rodné Francii, ale také v Belgii a Švýcarsku. Zatímco druhé nahrávce Guetta Blaster (2004) se dostalo „pouze“ stejného úspěchu, s třetím albem Pop Life z roku 2007 se Guetta probojoval do hitparád v dalších evropských zemích včetně Velké Británie a o dva roky později dosáhl poslední mety - Spojených států amerických,“ připomíná Dědková v rychlosti Guettovu historii.

Jeho jméno je synonymem pro taneční popovou produkci posledních let. Spolupracoval se jmény jako Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Akon, Chris Willis, Fergie nebo LMFAO. „Mohl jsem zůstat v bezpečné zóně zavedeného stylu, který mě proslavil, ale chtěl jsem se posunout jako producent. Vyzkoušet nové nápady a vytvořit takové skladby, které obstojí, ať je bude hrát DJ, rocková kapela nebo orchestr. Je to moje nejosobnější album, které je opravdu od srdce,“ říká Guetta o své aktuální nahrávce Listen, kterou vydal před rokem. Turné k desce, v rámci nějž zavítá i k nám, začalo 6. listopadu v Paraguay.

Zdroj: http://kultura.idnes.cz/david-guetta-koncert-0re-/hudba.aspx?c=A150224_103624_hudba_vdr
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. David Guetta přijede zahrát do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2015. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8801. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-Guetta-prijede-zahrat-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 19:34