Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kryštof míří do centra Ostravy

Láká na nový klip, autogramiádu i překvapení
Přidat na Facebook
Kapele Kryštof se nedá upřít talent pro organizování netradičních akcí. Vloni utajeným koncertem ve stylu Beatles na střeše pivovaru šokovala tisíce návštěvníků slavností Ostravaru. A s velikým úspěchem. Letos si pro další mimořádnou akci skupina kolem Richarda Krajča vybrala jiné kulisy. Obchodní centrum Forum Nová Karolina ve středu moravskoslezské metropole už tuto neděli poskytne prostory pro slavnostní premiéru zbrusu nového klipu ostravských hudebníků s názvem SRDCEBEAT.

Exkluzivní uvedení hudebního videa, které předznamenává červnové vydání nového, v řadě již sedmého studiového alba, proběhne 1. března 2015 od 15:00. Následně se také uskuteční autogramiáda všech členů kapely Kryštof, kteří si pro návštěvníky připravili bonusové překvapení. Na akci se bude podílet i pivovar Ostravar. Další informace na www.krystof.net nebo na www.forumnovakarolina.cz

Poslední úpravy a mixování dlouho očekávané desky SRDCEBEAT, která vyjde letos v červnu, probíhaly v New Yorku. Nahrávku, jež slibuje silné melodie a moderní zvuk, doprovodí na podzim stejnojmenné turné po pěti největších českých a moravských koncertních halách, které je již nyní díky obrovskému zájmu fanoušků z poloviny vyprodané. Příznivci kapely se mohou těšit na velkolepou show, která by měla překonat laťku předchozí tour k albu Inzerát.

„Po premiéře klipu a následné autogramiádě plánujeme pro návštěvníky a fanoušky bonusové překvapení. V tuto chvíli probíhají v úzké spolupráci s obchodním centrem Forum Nová Karolina a pivovarem Ostravar přípravy, tudíž bych nerad prozrazoval detaily. Rozhodně je však na co se těšit,“ uvádí frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

Ústřední singl nové desky SRDCEBEAT měl premiéru na svatého Valentýna – píseň o bezpodmínečné lásce a jejích formách by snad příznačnější datum na vypuštění do světa rádiového vysílání těžko hledala. Od tohoto data je také k dispozici zbrusu nová aplikace pro chytré telefony, kde je možné najít zpěvník s akordy, kalendář s plánovanými akcemi či komunikační platformu.

Premiérou klipu budou odstartovány i 3. narozeniny oblíbeného obchodního centra Forum Nová Karolina sídlícího přímo v centru Ostravy, které je dlouhodobě nakloněné kulturním akcím, festivalům a hudbě zejména. Za všechny jmenujme například Festival v ulicích - rozšířenou hudební linku festivalu Colours of Ostrava, která loni doslova naplnila obchodní centrum od podlahy až po strop. Nebo doprovodný hudební program v rámci historicky prvních pivních slavností s názvem Karolina Oktoberfest, kterými prošlo na 50 000 návštěvníků.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 26. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kryštof míří do centra Ostravy. Vychytané.cz. [Online] 26. 2. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8796. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Krystof-miri-do-centra-Ostravy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.04s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:01