Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Havana Club Tour de Bar - poslední (a taky nejdivočejší:) zastávka našeho turné bude ve Zlíně!

Zlínská Sportovní hala NOVESTA se bude v pátek, 21. prosince otřásat v základech. Za doprovodu špičkových DJs, jakými bezesporu jsou Tráva, Airto, Manio, Adam Cloud a domácí Marcus Cooper se zde utkají barmani z nejlepších místních podniků. Kdo namíchá nejvíce koktejlů z lahodného rumu Havana Club?
Přidat na Facebook
To je čistě v rukou návštěvníků party Havana Club Tour de Bar!

Poslední letošní zastávka turné kubánského rumu a nejlepších domácích DJs je výzvou pro místní barmany, zastupující nejlepší podniky ze Zlínského kraje, kteří jsou schopni kromě míchání nabídnout i něco navíc. Fantastická atmosféra, kterou návštěvníci turné pokaždé vytvořili, byla pro každého mistra shakeru opravdovou výzvou. Zvlášť pokud jim k tomu hráli DJs typu Tráva, Loutka, Louis Osbourne, Layo&Bushwacka, Terry Francis, Dimitri a další.

Barmanská soutěž není jediné lákadlo na party. V exkluzívní "smoking D lounge" zóně bude celou noc probíhat soutěž o iPod a fajnové zapalovače! Tak se tam nezapomeňte stavit. Příjemným zpestřením každé akce je taky kvalitní zvukový a světelný park doplněný o vychytané videoprojekce..Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 13. 12. 2007 12:05
Prachař, Štěpán. 2007. Havana Club Tour de Bar - poslední (a taky nejdivočejší:) zastávka našeho turné bude ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2007. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=879. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Havana-Club-Tour-de-Bar---posledni-(a-taky-nejdivocejsi:)-zastavka-naseho-turne-bude-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 01:15