Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Stability v Sono Centru se blíží! Máme rozhovor s Du´Artem

Pátek 27. února a akce Stability se neúprosně blíží a my vám nyní přinášíme rozhovor s jedním z headlinerů - portugalským techno mágem Du´Artem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
STABILITY
pátek 27. února 2015 21:00
(konec +- sobota 28. února 2015 04:00)
Sono Music Club
Brno (CZ)
Ahoj Duarte, není tomu tak dlouho, kdy jsi zazářil v ranním setu na Apokalypse, teď se chystáš pokořit největší moravský klub Sono, na co se můžeme těšit?
Ahoj všem! Jsem opravdu nadšen, že se mohu opět do ČR vrátit. Má to u vás vždy výjimečnou atmosféru. Na této párty očekávejte energii čistého techna. Pouze tu!

V současné době patříš do věhlasné stáje DJ Rushe, bookingu KNE´DEEP, prozraď, co se změnilo při vstupu pod tuto agenturu?
Do Kne'Deep jsem vstoupil v roce 2009 na osobní pozvání DJ Rushe. V té době jsem hrával převážně doma, takže Kne'Deep byla a je mojí obrovskou podporou pro mezinárodní kariéru. Je velmi motivující pracovat s profesionálním týmem. Kne'Deep přinesl jen úžasné změny v mém životě!

Který ze stájových kolegů je ti hudebně nejbližší? S kým si dokážeš představit B2B set?
Mám-li být upřímný, vystupuji vždy rád samostatně, protože potřebuji neustále pracovat s playery a mixem. Vždy, když jsem s někým vystupoval, měl jsem pocit, že jsem zpomalován. Ve studiu je to však jiné, tam je super sdílet s někým své myšlenky a tvořit.Projel jsi řadu významných akcí jako Awakenings, Sonar, nebo Monegros. Která z velkých akcí tě nejvíce nadchla?
Je opravdu těžké vybrat tu, která byla nejlepší, protože každá z nich má svá specifika. Některá vyhrává svojí velikostí, jiná svojí dekorací, další pro atmosféru. Nejpůsobivější však bylo hraní na Tomorrowlandu, ten kombinuje všechny styly v nejrůznějších oblastech, velmi masivně.

Za poslední dobu jsi vydal méně skladeb, než tomu bylo třeba před rokem, chystá se snad Album?
V loňském roce jsem byl velmi zaneprázdněn hraním po světě a dalšími událostmi v osobním životě. To zapříčinilo menší motivaci k návratům do studia. Nyní však buduji nové studio a jsem opět uvolněný pro tvorbu. Album tedy nevylučuji, je v plánu.

Nějaký vzkaz fanouškům před akcí?
Určitě chci pozvat všechny do Sono centra, kam se těším i na Garyho. Zažijeme spolu skvělý večer!

Dodal: Petr Hudlík
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 2. 2015 07:00
Chovancová, Michaela. 2015. Stability v Sono Centru se blíží! Máme rozhovor s Du´Artem. Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8789. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stability-v-Sono-Centru-se-blizi!-Mame-rozhovor-s-Du_Artem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:22