Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Faithless a další hvězdy Balaton Soundu 2015

Nejlevnější permanentky na letošní plážovou party u Balatonu mizí velmi rychle. Balaton Sound 2015, který se koná 8. - 12. července v Zamárdi v Maďarsku, pozval hvězdy světového formátu jako Faithless, Zedd, Kaskade a spousta dalších přibyla do už tak našlapaného line-upu tohoto prvotřídního festivalu taneční hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Balaton Sound
středa 8. července 2015 21:00
(konec +- pondělí 13. července 2015 05:00)
Jezero Balaton
Zamárdi (Maďarsko)
Prodej nejlevnějších permanentek na Balaton Sound 2015 nabývá obrátek. Ty jsou stále ještě v prodeji, ale dlouho tomu tak zřejmě nebude. Již několik ročníků po sobě byl tento festival, který se pyšní nádhernou, více než 2 kilometry dlouhou pláží, vyprodán. Organizátoři uvedli, že zbývá posledních 2 000 permanentek za 135€, které fanouškům zajistí skvělé zážitky nejen během 4 regulerních dnů festivalu, ale také bonusový Den 0 (8. července), který nabídne v programu jména jako Tiesto, Oliver Heldens, Moti a mnoho dalších světoznámých hvězd elektronické hudby. Účast na letošním ročníku již dříve potvrdil Axwell Λ Ingrosso, Nicky Romero, Hardwell, Afrojack, DVBBS, Dimitri Vegas & Like Mike, Charli XCX a další.Nová jména
Každý rok zve Balaton Sound na svoji party ty nejlepší DJs z celého světa a letošní ročník nebude výjimkou. Pozvání na tuto velkolepou plážovou party přijali Faithless. Zamárdi bude jednou z mnoha zastávek jejich Faithless 2.0 tour, kterou oslaví 20 leté výročí své úspěšné kariéry. Maxi Jazz, Sister Bliss a Rollo jsou zpátky ve studiu a pracují na novém projektu, který vám již letos v létě představí. Na letošní Balaton Sound přijede také mladý umělec známý pod pseudonymem Zedd, který je hnacím motorem nejen elekronické hudby. Jeho originální a intenzivní muzika bezpochyby uchvátí celý dav. Ryan Raddon, známý jako Kaskade, je žádaným DJ a uznávanou originální postavou EDM scény téměr od jejího počátku, Laidback Luke zase vrátil taneční hudbě lesk a nadšení fanoušků po celém světě, ovlivnil spoustu umělců a vytvořil nový precedens pro vzájemnou interakci s fanoušky během svých vystoupení. Oba přijedou v červenci k jezeru Balaton, aby se stali součástí této prestižní hudební akce.Popularita představitele nové evropské vlny D'n'B je nezměrná. Netsky, jehož hudba je dokonalou směsicí povznášejících melancholickými melodií s těžkými tanečními basy a beaty, přijede na letošní Balaton Sound se svým projektem Netsky LIVE! s celou kapelou. V line-upu dále přibyli: Art Department, který překročil hranice žánrů a zboural stěny zajetých konvencí jako undergroundový umělec, zatímco Dannic, fenomenální DJ a producent, je jedním z nejžádanějších holandských DJs nové generace. Do ní také patří Dyro, který svým talentem výrazně převyšuje své holandské vrstevníky a jeho kariéra strmě stoupá. Kristian Beyer a Frank Wiedemann známí jako Âme tvoří producentské a Djské duo s citem pro chytlavé melodie, zatímco Flosstradamus se nebojí experimentovat s novými soundy, se kterými procestoval za posledních 8 let takřka celý svět. Z Budapešti pochází dva maďarští producenti David a Sullivan, kteří společně tvoří Stadiumx. Jejichž hudba je hravá, s nečekanými postupy i jedinečným soundem.Ve 3. kole byla ohlášena tato jména (v abecedním pořadí):
Âme
Art Department
Dannic
Dyro
Faithless
Flosstradamus
Kaskade
Laidback Luke
Netsky Live
Stadium X
ZeddVstupenky lze zakoupit ZDE: http://www.balatonsound.cz/vstupenky/ticket_info_prices

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 24. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Faithless a další hvězdy Balaton Soundu 2015. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2015. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8786. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Faithless-a-dalsi-hvezdy-Balaton-Soundu-2015
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:36