Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Máte rádi čtení?

Těšte se na 23. dubna a dejte knihám zelenou!
Přidat na Facebook
Po loňské, velmi úspěšné akci Knihy bez DPH, chystá Svaz českých knihkupců a nakladatelů pokračování s názvem KNIHY MAJÍ ZELENOU.

Akce proběhne ve čtvrtek 23. dubna na Světový den knihy a autorských práv, tedy v den, který je po celém světě svátkem knih a čtení. Do kampaně, která bude letos zaměřena na podporu prodeje knih v kamenných knihkupectvích, se zapojí nakladatelé a knihkupci po celé republice.„Světový den knihy a autorských práv chápeme jako svátek knih a čtenářství. V loňském roce jsme se zaměřili na podporu snížení sazby DPH pro knihy a výsledek byl nad očekávání pozitivní. Myslíme si, že čtenáři a knihy si svůj svátek zaslouží. I proto jsme se rozhodli uspořádat v letošním roce podobnou akci, tentokrát s podtitulem KNIHY MAJÍ ZELENOU. Jejím cílem je podpořit knihkupce a prodej knih v kamenných knihkupectvích, seznámit veřejnost s důležitou kulturní, společenskou a edukační funkcí, kterou plní, a naučit i nejmladší generaci najít cestu do svého knihkupectví. Ostatně i toto je jedním z poslání Svazu českých knihkupců a nakladatelů,“ říká jeho předseda Martin Vopěnka.

Čtenáři, milovníci knih, se už nyní mohou těšit na spoustu novinek a zajímavých doprovodných akcí a výhodných nákupů, které jim v tento den přinesou knihkupci ve spolupráci s nakladateli.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 2. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Máte rádi čtení? . Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2015. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8784. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Mate-radi-cteni?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:43