Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Yelawolf přiváží na kemp rap-n-roll

Ten bílej potetovanej? Ten s bambitkou na krku a spitfirem v hrdle? Ten se smlouvou na Shady Records? Ten, co se producíruje v křiváku, kaubojským klobouku a jeho oblíbený sneakers jsou koně? Přesně ten. Dámy a pánové, v Lambu tvýho táty přijíždí na Hip Hop Kemp 2015 mistr Yelawolf.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Kemp 2015
čtvrtek 20. srpna 2015 18:00
(konec +- pátek 21. srpna 2015 01:00)
Letiště Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Jelikož opakování je matka nudy, opakovat se rozhodně nechceme. Vezeme týpka, kterej je fresh. Nikdy tady nebyl. Je v nejlepší formě, na vrcholu sil. Má něco za sebou a ještě víc před sebou. Týpka z Alabamy, kterýmu tak trochu trčí sláma bot, ale ještě víc trčí on při nějakém pokusu o zamáčknutí do škatulky a zastřižení podle nějakého vzoru. Yelawolf budí vášně. Yelawolf je originál. Yelawolf je rap-n-roll. Yelawolf je z jižanský díry, je na to hrdej a nestydí se za to. Yelawolf zažil úspěch a nebojí se ho. Ještě míň se ale bojí neúspěchu a spíš než bingo hledá sám sebe. Yelawolf je zajímavej ve studiu, na deskách má za hosty smetánku: Eminem, Rick Ross, Bun B, Travis Barker, Lil Jon… ale ještě lepší naživo, kdy mu pod nohama hoří stage. Half time, off beat, double time, triple time, jak lusk.

No a pokud bys měl snad obavu, že Yela není dostatečně „true“. Že se smlouvou na velkém labelu a komerčně úspěšnou deskou v přímé úměře klesá úroveň jeho „realovosti”, tak ti můžeme prozradit, že obavy nejsou na místě. Záda mu za gramcema bude hlídat virtuoso jménem DJ Klever. Je tedy klidně možný, že nás s těmito dvěma čeká naopak the most real show vůbec. Dva gramce a majk poctivost v nekompromisně rychlopalném balení, co nám pochybnosti přibalí do baťůžku na cestu domů.

Takže vobrovskej pozor, ještě stihneš zdrhnout. Až tě ale kousne vlkodlak Yelawolf a obložej Run The Jewels, budeš ztracen… To zní skvěle, ne? A co příště? Koho příště? Klasika, nebyla by?... Hip Hop Kemp 2015 začne skoro přesně za půl roku a zase jednou budeme mít všechno na světě. Klasický, nový. Tradiční i progresivní. Východ, Západ, Sever, Jih, kontinenty starý i mladý. Padá hvězda, vychází Kemp slunce, rychle si něco přej. Jak to dopadlo se dozvíš možná už za tejden.

Zdroj: HHK
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Yelawolf přiváží na kemp rap-n-roll. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2015. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8783. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Yelawolf-privazi-na-kemp-rap-n-roll
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 23:39