Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kryštof ve Foru Nová Karolina

Ve Foru Nová Karolina se odehraje exkluzivní premiéra nového klipu a autogramiáda kapely Kryštof
Přidat na Facebook
Obchodní centrum Forum Nová Karolina poskytne za necelé dva týdny prostory pro slavnostní premiéru zbrusu nového klipu kapely Kryštof s názvem SRDCEBEAT. Naváže tak na netradiční akci z loňského roku, kdy skupina šokovala tisíce návštěvníků slavností Ostravaru utajeným koncertem na střeše pivovaru. Skupina Richarda Krajča připravila i letos netradiční akci a znovu v Ostravě. A naváže na ni autogramiáda.

Exkluzivní uvedení hudebního videa, které předznamenává vydání chystaného, v pořadí již sedmého studiového alba, se uskuteční v neděli 1. března od 15 hodin. Na akci se bude podílet i pivovar Ostravar. Poslední úpravy a mixování dlouho očekávané desky, která vyjde letos v červnu, probíhaly v New Yorku. Nahrávku doprovodí na podzim turné SRDCEBEAT po pěti českých a moravských městech.

„Po premiéře klipu a následné autogramiádě plánujeme pro návštěvníky a fanoušky bonusové překvapení. V tuto chvíli probíhají v úzké spolupráci s obchodním centrem Forum Nová Karolina a pivovarem Ostravar přípravy, tudíž bych nerad prozrazoval detaily. Rozhodně se je ale na co se těšit,“ uvádí frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

„Vloni do Fora Nová Karolina přišlo víc než 8 milionů návštěvníků. Dlouhodobě totiž sázíme na podporu volnočasových a kulturních aktivit v okolí i přímo v obchodním centru, která se setkává s velmi kladnou odezvou.,“ shrnuje marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan a dodává: „Proto plánovanou premiéru a spolupráci s kapelou považujeme za optimální spojení v duchu naší filozofie, tím spíš, že se jedná o hudební skupinu, která z regionu pochází.“

Forum Nová Karolina, které sídlí přímo v centru Ostravy, je dlouhodobě nakloněné kulturním akcím, festivalům a hudbě především. Za všechny zmíníme historicky první pivní slavností s názvem Karolina Oktoberfest, kterými prošlo zhruba 50 000 návštěvníků.

Další informace na www.forumnovakarolina.cz a facebooku.

Dodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kryštof ve Foru Nová Karolina. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8774. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Krystof-ve-Foru-Nova-Karolina
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 20:03