Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Pár nevinných řádků na FB odstartuje katastrofický scénář

Právě vychází nový román oblíbené britské spisovatelky Lucy Dawson TEN, KDO ODEŠEL.
Přidat na Facebook
Britské spisovatelce Lucy Dawson vychází v češtině již druhý román. Nese název TEN, KDO ODEŠEL a je zařazen do edice Inteligentní romány pro inteligentní ženy z nakladatelství DOMINO.

Lucy Dawson bravurně vyvrací domněnku, že román napsaný ženou pro ženy je lehké odpočinkové čtení se šťastným koncem. Její knihy bývají přesně opačné: každou z nich se táhne temná dějová linka a po dočtení poslední strany se budete cítit všelijak, jen ne radostně. Její hrdinové zažívají věci, které se můžou stát každému z nás. Stačí však docela málo a zprvu banální situace se zamotá do neřešitelné změti. Člověk pak stojí a diví se: opravdu se tohle všechno děje právě mně? A jak se to vlastně mohlo stát? Kdy se to zvrtlo?Lucy Dawson - TEN, KDO ODEŠEL
Po přečtení této knihy už pro vás Facebook nikdy nebude tím co dřív.

Molly Greeneová má všechny důvody být se svým životem spokojená. Nechce nic měnit. Chce, aby všechno zůstalo tak, jak je. Její manžel Jack má jiný názor. Rád by založil rodinu, ale Molly se zdráhá. Neschopnost shodnout se na tak zásadním rozhodnutí začne nahlodávat doposud fungující vztah. Rozčarování narůstá na obou stranách.

V náhlém hnutí mysli se Molly rozhodne pro malou revoltu: pošle zprávu bývalému příteli. Co na tom, že nezávazně pozdravíte člověka, se kterým jste pár let sdíleli život? Jste přece dospělí a víte, co děláte. Nebo si to aspoň myslíte.

Molly svého unáhleného činu brzy lituje. Ani v nejhorším snu by ji nenapadlo, jakou lavinu událostí ona zdánlivě nevinná zpráva spustí. Z Mollyina poklidného života se postupně stává peklo a z ní samotné aktérka dějů, na které nemá žádný vliv...

Román TEN, KDO ODEŠEL přeložila z originálu The One That Got Away Dita Kelbelová. Kniha vychází v edici Inteligentní romány pro inteligentní ženy nakladatelství DOMINO ve středu 25. února 2015.

Lucy Dawson, která se živí psaním knih a jako novinářka, začínala jako editorka dětského časopisu. Její knihy vyšly kromě její domovské země také v USA, Francii, Číně, Rusku, Španělsku, Německu, Itálii, Brazílii, atd. Žije v Exeteru se svou rodinou a momentálně dokončuje rukopis další knihy.

Další aktuální novinky nakladatelství DOMINO:
Pomsta, Martina Cole, edice Napětí, vyšlo 11. 2. 2015
Kavárna na pláži, Lucy Diamond, edice Romantika, vyšlo 28. 1. 2015
Hořící drát, Jeffery Deaver, edice Napětí, vyšlo 21. 1. 2015

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Pár nevinných řádků na FB odstartuje katastrofický scénář. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8773. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Par-nevinnych-radku-na-FB-odstartuje-katastroficky-scenar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 11:42