Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

EXCELENT JUKEBOX: Fascinující MC Akua Naru uhrane Palác Akropolis

Koncertní série Excelent Jukebox, se může pyšnit pořádným úlovkem. Do Prahy se totiž v rámci tohoto seriálu koncertů vrátí americká MC žijící v Německu a skutečně excelentní textařka Akua Naru. Tento vyjímečný koncert se uskuteční 22. května 2015 v Paláci Akropolis v Praze. Vstupenky jdou do předprodeje ve čtvrtek 19.2.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
EXCELENT JUKEBOX: Akua Naru
pátek 22. května 2015 21:00
(konec +- sobota 23. května 2015 04:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
Akua Naru je známou světoběžnicí, narodila se v New Haven v USA a přes západní Afriku a Čínu se dostala až do Německého Kolína nad Rýnem, kde v současnosti žije a skládá. Zkušenosti a vlivy z těchto cest se odrazily na jejím debutovém albu „...The Journey Aflame“ vydaném v roce 2011. Hip hopoví a jazzoví kritici od New Yorku až po Moskvu byli tímto albem nadšeni a Akua Naru si tím jednak upevnila pozici ve scéně, ale zároveň se stala i vzorem a příkladem, že i žena se může na převážně mužské scéně velmi dobře prosadit. Úspěch zaznamenal hlavně singl „The World is Listening“ produkovaný německými producenty JR&PH7 a Akua Naru se povedlo přesně to o čem zpívá...svět opravdu poslouchal.

Důvody její popularity jsou jednoduché. Geniální kombinace klasického hip hopu, skvěly cit pro texty, netající se sociální kritikou a mistrovského muzikantsví ji vynáší přirovnání k hiphopové královně 90.let Lauryn Hill a vše je korunováno naprosto úchvatným živým vystoupením. Akua Naru totiž veškeré koncerty hraje s svou 6ti člennou živou kapelou DIGFLO.

„Minulý koncert v Praze byl neskutečný. Hrozně se těším zpátky, tentokrát i se svým novým albem "The Miner's Canary".

Praho, jsi ready? Už se nemůžu dočkat až tě znovu uvidím.”
- Akua NaruAkua Naru není pro české publikum žádným neznámým pojmem, v roce 2012 navštívila Prahu v rámci festivalu Struny Podzimu, který združuje DJs, soul, hiphop, jazz fusion a rap a setkala se zde s nebývalým ohlasem a úspěchem, takže rozhodně je na co se těšit. Je totiž známá tím, že dovede naprosto uchvátit publikum a mnozí pak odchází domu s tím, že musí kompletně přehodnotit svůj názor na hip hop a na ženy, věnující se právě tomuto stylu.

Jako předskokan se představí kapela The High Corporation. Vstupenky jsou k dostání za 315Kč + poplatky v sítích GoOut.cz a Ticketpro.

FB událost: http://www.facebook.com/events/335411846664826/

Vstupenky:
GoOut.cz: http://bit.ly/1MwAMBH
Ticketpro: http://bit.ly/1AEq3BZ
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 22. 5. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. EXCELENT JUKEBOX: Fascinující MC Akua Naru uhrane Palác Akropolis. Vychytané.cz. [Online] 22. 5. 2015. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8771. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/EXCELENT-JUKEBOX:-Fascinujici-MC-Akua-Naru-uhrane-Palac-Akropolis
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:52