Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Španělský hudební klenot Henry Saiz přiveze v březnu live show

Úplně poprvé v ČR nám 20. března představí svou live show madridský rodák, multiinstrumentalista a milovník umění Henry Saiz.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Henry Saiz Live + dj set
pátek 20. března 2015 22:00
(konec +- sobota 21. března 2015 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Elegantní mix hypnotického housu, analog techna a retro-futuristického popu přijede představit na živo společně s bubeníkem/kytaristou a zpěvákem. Večer plný nadčasové elektroniky vyšperkuje Henry navíc i svým dj setem.

Henry Saiz reprezentuje vše, co byste od španělského umělce mohli čekat - temperament, silný vztah k modernímu umění a cit pro atmosféru. Aktivní vztah k hudbě, ať už k té současné nebo starší, respekt k umělcům na poli hudebním, architektonickém nebo designovém a Henryho aktivity spojené se zajímavými projekty uměleckého charakteru – to jsou aspekty, které přenáší do své vlastní hudební tvorby.

První releasy na předních undergroundových labelech spatřily světlo světa v roce 2006 a svým zvukem oslnily i britská vydavatelství, mezi které patří například Renaissance, Global Underground nebo Bedrock. V roce 2008 založil vlastní label Natura Sonoris, který obdržel řadu ocenění a vydávají zde producenti jako Dominic Eulberg, Dosem nebo Alexander Kowalski. Prozatímním vrcholem je album Reality is for Those Who Are Not Strong Enough to Confront Their Dreams, jehož název krásně popisuje Henryho vlastní "pocitové" pojetí elektroniky.Henry Saiz si do dnešní doby vypracoval velmi osobitý hudební jazyk, který se nelehce popisuje slovy, o to snadněji navozuje pocity rozmanitější než barevná paleta v rukách Dalího, jež je jeho velkou inspirací.

www.roxy.cz

Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Španělský hudební klenot Henry Saiz přiveze v březnu live show. Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2015. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8768. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Spanelsky-hudebni-klenot-Henry-Saiz-priveze-v-breznu-live-show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:30