Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Česká premiéra kanadských Three Days Grace na Rock for People

Dějištěm dlouho očekávaného prvního vystoupení kanadské rockově- postgrungeové čtveřice Three Days Grace před českým publikem se stane hradecká edice festivalu Rock for People.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
čtvrtek 4. června 2015 12:00
(konec +- pátek 5. června 2015 00:00)
Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Tuzemským fanouškům se tato možnost naskytne v pátek 5. června, kdy vystoupí i další hvězdy jako Faith No More, Limp Bizkit či Hollywood Undead. Od 4. do 6. června se na šesti pódiích Rock for People vystřídá zhruba 100 tuzemských a zahraničních kapel, DJs a dalších uměleckých uskupení.

Čtyřlístek Three Days Grace z Kanady, kde jsou stejně jako v Americe etablovanou formací na tamní hudební scéně, se stane jedním z headlinerů festivalu. O jejich popularitě jasně mluví vysoká čísla ze sociálních sítí a kanálu Youtube.

S dalším potvrzeným headlinerem tak nabývá festival jasnějších kontur, alespoň co se týče zázemí a služeb návštěvníkům. V minulém týdnu byly do předprodeje uvolněny rezervace a možnost zakoupení plochy v kempu a parkovacích zónách.

Na hradeckou část naváže o měsíc později druhá letošní edice Rock for People - Europe v Plzni naváže v tradičním termínu festivalu od 3. do 5. července. Více informací na www.rockforpeople.cz, vstupenky na oba festivaly jsou v prodeji na www.ticketsforpeople.cz

Three Days Grace jsou v domovské Kanadě i Americe kapelou velkého formátu se širokou fanouškovskou základnou dokonce i v sousedním Polsku. Což dokazuje přes 8 milionů fanoušků na jejich Facebooku a přes 70 milionů zhlédnutí hned u několika videí na Youtube. Čeští fanoušci do této chvíle neměli jinou možnost, než za koncertem vycestovat za hranice, což se 5. červnem změní.

První den festivalu, tedy čtvrtek 4. 6., na hradeckém letišti zahájí metalcoreová formace Asking Alexandria. A postupně přibudou další zvučná jména

Pátek bude ve znamení splněného slibu ve formě Faith No More, numetalových Limp Bizkit, Three Days Grace, Hollywood Undead nebo Red Fang. V sobotu zazáří například indie objev Bastille, australští Northlane nebo Dead by April. Samotný festivalový areál letos dozná několika změn a vylepšení.

„Zázemí pro návštěvníky včetně stanového městečka a parkování má již svou finální podobu, a proto jsme již vypustili rezervace do prodeje. V rámci tradičního festivalparku na hradeckém letišti plánujeme několik změn zahrnujících například přesun hlavního pódia, vstupní brány a další logistické úpravy zvyšující komfort a kvalitu služeb návštěvníkům,“ shrnuje Petr Fořt, jeden ze dvou hlavních organizátorů festivalu.

Letošním generálním partnerem festivalu, jak tomu bylo již po dobu několika předchozích let, se opět stane Staropramen. Tradičně nabídne nejen své pivní portfolio, ale i nealkoholické varianty a limonády.

Rock for People Hradec Králové (4.–6. 6. 2015)
Faith No More
Limp Bizkit
Bastille
Three Days Grace
Hollywood Undead
Asking Alexandria
Red Fang

Rock for People Europe Plzeň (3.–5. 7. 2015)
Parov Stelar
The Ting Tings
Guano Apes
Movits!
GoMad! & Monster
Bottled in England
The Inspector Cluzo
JoyCut
De Staat

Dodala: Radka Hájková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 16. 2. 2015 17:00
Chovancová, Michaela. 2015. Česká premiéra kanadských Three Days Grace na Rock for People. Vychytané.cz. [Online] 16. 2. 2015. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8764. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ceska-premiera-kanadskych-Three-Days-Grace-na-Rock-for-People
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:05