Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme Ice Kingdom z produkce Be-IN!

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE IN! ICE KINGDOM (winter edition)
pátek 27. února 2015 21:00
(konec +- sobota 28. února 2015 06:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
BTL Agency představuje novou party, která se řídí heslem: „A PARTY YOU NEED TO BE IN!” Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, která zahájí pravidelnou temátickou taneční show s exkluzivními hosty a DJs.

Originální show Ice Kingdom promění luxusní prostory Fora Karlín v největší taneční klub v Praze s atmosférou mrazivého království. První Be-IN! show je zárukou nezapomenutelného zážitku.

V pátek 27. února 2015 se v Praze uskuteční velkolepá výpravná show Ice Kingdom. Multifunkční prostor Forum Karlín se v páteční večer promění v ledové království, které okouzlí propojením toho nejlepšího ze současné hudební scény a jedinečných vizuálních efektů a to díky spolupráci s Ministry Rental Services, které nabízí nejlepší technické vybavení ve střední Evropě. Dynamickou atmosféru budou dotvářet speciální hosté, neuvěřitelné taneční kreace a samotní návštěvníci akce. Stačí se obléknout do mrazivých barev modré a bílé a stát se tak nedílnou součástí celé podívané. O nezapomenutelný zážitek se postarají světově známí, ale i domácí DJs. Hlavními hosty večera jsou UMEK a YOUSEF. Dále zahrají Lucca, Chris Sadler, P@co doprovázen hudebníkem Pedrem a duo Matamar.

Show Be-In! je pouze o jediném. Je o nezapomenutelném zážitku. Každé čtyři měsíce se z prostorů Fora Karlín stane největší taneční klub v Praze hostující tematickou party. Všichni zúčastnění se pokaždé ocitnou v jiném prostředí plném neočekávaných zážitků doprovázených hudební senzací z toho nejlepšího, co nabízí zahraniční i domácí scéna. Každá akce bude mít ojedinělou atmosféru doprovázenou vzrušujícími vizuálními efekty, od laserů, projekcí až po speciální dress code účastníků. Kvalita zvuku a techniky je zajištěna výbavou od firmy Ministry Rental, která se řadí mezi lídry na trhu. O chuťovou energii se postará White Circus Catering, který patří pod zkušenou skupinu Ambiente. Originální taneční party Be-IN!, vtáhne všechny do svého světa bezmezné zábavy a fantazie. V letošním roce se všichni můžou těšit na následující Be-IN! akce:

DATUM TÉMA DRESS CODE
27. 2. 2015 Be-IN! ICE KINGDOM bílo/modré oblečení
15. 5. 2015 Be-IN! FLOWER GARDEN pestrobarevné oblečení
11. 9. 2015 Be-IN! BIZZARE HELL červená/černá/sexy
20. 11. 2015 Be-IN! DARKNESS striktně černá

Dodal: Petr Venclíček
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 15. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Představujeme Ice Kingdom z produkce Be-IN!. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8759. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-Ice-Kingdom-z-produkce-Be-IN!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 08:05