Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Winter Arena slibuje vrchol zimní sezóny

Datum, které mají ve svém kalendáři milovníci elektronické hudby a snowboardů a freeski se nezadržitelně blíží. Druhý ročník unikátního zimního festivalu Winter Arena se odehraje 20.–22. února ve skiareálu Klínovec.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Winter Arena
pátek 20. února 2015 21:00
(konec +- sobota 21. února 2015 04:00)
Skiareál Klínovec
(CZ)
A letos je vážně na co se těšit. Účast přislíbily špičky světové elektronické scény – britové Zomboy, Foreign Beggars, TC nebo Loadstar, francouzské mashup duo Loo & Placido a německá neurofunková dvojice Neonlight. Domácí scénu zastoupí Skyline, kteří se již úspěšně představili na loňském ročníku. To však zdaleka není všechno, lineup festivalu nabízí mnoho dalších jmen, která se postarají o to, aby na Klínovci nikdo nešel spát.

Ale to neznamená, že nebude, co dělat přes den. Součástí festivalu jsou i SNB a Freeski závody o prize money 80 000 Kč, kterých se zúčastní nejen nejlepší domácí ale i světoví jezdci. To vše na skvěle připraveném snowparku od Maximal Animal.

Contest doplní množství doplňkových aktivit, které zaručí, že se návštěvníci Klínovce nebudou tento víkend nudit ani minutu. Zdarma otestovat prvotřídní zimní výbavu bude možné v rámci Just Ride serveru Freeride.cz, milovnící jídla si přijdou na své v Gastro sekci a ti unavení se mohou uklidit do Red Bull Ice Baru nebo do teplé Liščí nory s horkými nápoji zdarma.Lístky mizí závratnou rychlostí a ještě rychleji mizí omezené ubytovací kapacity, které Klínovec poskytuje. Využijte proto co nejdříve možnosti koupě balíčku, který obsahuje jak lístek na oba dva dny festivalu tak i ubytování v blízkosti areálu a případně i skipas. Balíčky jsou k dostání již od 2020 Kč. Místa mimo docházkovou vzdálenost budou obhospodařena
festivalovou kyvadlovou dopravou.

Veškeré info týkající se programu i praktických informací najdete na www.winterarena.cz

Balíčky je možné objednávat na www.winterarena.cz/balicky, samostatné lístky pak v sítích GoOut.cz a Ticketpro

GoOut: http://bit.ly/wa-goout
Ticketpro: http://bit.ly/wa-ticketpro

Jste připraveni?

Zdroj: Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Winter Arena slibuje vrchol zimní sezóny. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2015. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8754. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Winter-Arena-slibuje-vrchol-zimni-sezony
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 20:33