Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Do Prahy míří francouzská zpěvačka Indila, která uchvátila svět

BTL Agency chystá v pražském Foru Karlín speciální koncert populární francouzské zpěvačky a skladatelky Adily Sedraïy, známé pod pseudonymem Indila. Spolu s ní vystoupí jako hosté slovenské hvězdy Jana Kirschner & Band a Kristina.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Indila, Jana Kirschner & Band a Kristina
neděle 24. května 2015 21:00
(konec +- pondělí 25. května 2015 04:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Půvabná Indila zabodovala v loňském roce singlem "Dernière Danse." Video má na serveru YouTube.com v tuto chvíli už přes 170 miliónů zhlédnutí. Třicetiletá zpěvačka debutovala albem "Mini World," za které už získala ve Francii trojnásobnou platinovou desku. Prodala přes 250 tisíc kusů. Obrovský zájem zaznamenala také v České republice. Své místo si vydobyla i v rádiovém éteru. Indila vystoupí v Česku vůbec poprvé.

„Živé vystoupení Indily je zážitek, který si nejde nechat ujít. Tato francouzská zpěvačka i přes svoji křehkou vizáž dokáže zcela ovládnout scénu. Přijďte se přesvědčit,“ komentuje chystaný koncert Zdeněk Masopust z pořádající společnosti BTL Agency.

Pražský koncert bude 24. května v unikátním multifunkčním prostoru Forum Karlín. „Prozatím u všech akcí, které jsme ve Foru Karlín doposud pořádali, se mohli návštěvníci přesvědčit o fantastické akustice sálu, která podtrhne výkony všech vystupujících hvězd,” dodal Masopust. V rámci večera vystoupí jako hosté slovenské hvězdy – Jana Kirschner & Band a Kristina.

Jana Kirschner se proslavila albem „V cudzom meste“, za které získala ceny Hudobnej akadémie ve dvou kategoriích: Umělec roku a Album roku. Rodačka ze slovenského Martina je živoucím důkazem, že hranice žánrů jsou od toho, aby je umělec překonával. Kirschner v loňském roce vydala dvojalbum – Moruša Biela a Moruša Čierna. Prvním dílem kritiky velice příjemně překvapila.

„Kirschner se odstřihla od popu a začala čarovat“ (Mladá fronta Dnes, listopad 2014)
Druhý díl dvojalba pak podle odborníků ukazuje, že Jana Kirschner pod vedením svého partnera, producenta Eddieho Stevense opravdu dospěla.

Kristina se dostala do povědomí písní „Horehronie“, s kterou se probojovala do soutěže Eurovision Song Contest 2010. A o rok později nazpívala „Life is a game“ - oficiální hymnu Mistrovství světa v ledním hokeji. Kristina bez problémů vyprodává sály nejen ve Slovenské republice. Publikum její nádherný hlas, který nezaváhá ani při akustických koncertech, vždy oceňuje potleskem ve stoje.

Vstupenky od 890 Kč jsou již v prodeji v síti Ticketstrem: www.ticketstream.cz/indila
K dipozici je také limitovaný počet exkluzivních vstupenek přímo u pódia (tzv. fanzone) v ceně 1290 Kč. Tyto vstupenky nabídnou jejich držitelům nejlepší zážitek.
Více informací: www.btl-agency.cz

Událost na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1559725890978557/

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 2. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Do Prahy míří francouzská zpěvačka Indila, která uchvátila svět. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2015. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8752. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Do-Prahy-miri-francouzska-zpevacka-Indila,-ktera-uchvatila-svet
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:06