Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zamilovaní chuligáni táhnou na Sedmičku Sex, drogy a rokenrol

„Další rok a další šrámy, The Chancers jsou vždycky s vámi.“ Tak zní heslo valentýnské Ska Párty na Sedmičce, která se s druhým ročníkem stává tradičním mejdanem, který kočíruje pražská 2tone smečka The Chancers.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Chancers
sobota 14. února 2015 20:00
(konec +- neděle 15. února 2015 03:00)
Klub 007 Strahov
Praha 6 (CZ)
Přestože Valentýn je importovaný svátek, který má zvednout prodej květin a srdcí z odosobněné plyše, The Chancers prohlásili 14. únor za den, kdy i chuligáni jihnou. Láska, sex, drogy a rock'n'roll a také 2 tone, soul, reggae a punk rock. To vše jsou atributy, které se staly stabilní součástí pověstných koncertů této britsko-české party. Ti, kteří přijdou na koncert v ikonickém strahovském Klubu 007, se ale dočkají několika unik.

„Fanoušky čeká pražská premiéra s bubeníkem Davidem, který po dvanácti letech vystřídal Vagiho,“ upozorňuje kapela. David Krásný se už léta pohybuje na hardcoreové scéně, v současnosti kromě The Chancers stíhá také bubnovat v Birds & Wolves a zpívat v No Chance of Recovery. Nečekaná výměna bubeníka nenakopla nejen rytmus písní, ale i kapelu samotnou.The Chancers si na rok 2015 vepsali do diářů hodně plánů. „Na jaře vydáme náš první sedmipalec na vinylu, dokončit chceme stihnout i pátou desku,“ říká stálice druhodobé scény, která se právě vrátila z prvního z řady soustředění.

„Nazkoušeli jsme tam úplně novou skladbu, která trochu napoví, jakým směrem se chceme na nové desce ubírat,“ vzkazují The Chancers fanouškům. Skladbu Chasing of 63' představí v premiéře právě v sobotu na Sedmičce. Číslovka v názvu odkazuje na rok 1963, kdy celá Británie tančila, hrála a zpívala northern soul.

V aktuálních plánech The Chancers bylo také natáčení tematického videoklipu k další soulové vypalovačce Rude Boy Soul. Jeden ze dvou hlavních protagonistů se ale před pár týdny zranil.„Robin Marhold právě leží v nemocnici s nalomenou kyčlí, takže mu přejeme, aby se brzo dal dohromady,“ posílá kapela pozdravy na nemocniční lůžko tanečníkovi, který si na posledním pražském allnighteru vytančil letenku do anglického Blackpoolu, kde Českou republiku reprezentoval na světovém šampionátu v northernsoulovém tanci.

„Nad klipem teď visí otazník, ale nás to nezastaví. Ostatně, motto northern soulu zní Keep the Faith,“ odkazuje kytarista Ondřej Horák na subkulturní logo se zaťatou pěstí. The Chancers přitom poslední klip vydali teprve před měsícem. Jedná se o skladbu Sex & Drugs & Rock'n'Roll, kterou režisér Tomáš Bláha sestříhal z materiálu pořízeném při podzimním převzetí pražské Náplavky. Skladba je coververzí hitu od Iana Duryho a zároveň poctou manickému zpěvákovi.

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 2. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Zamilovaní chuligáni táhnou na Sedmičku Sex, drogy a rokenrol. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2015. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8751. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zamilovani-chuligani-tahnou-na-Sedmicku-Sex,-drogy-a-rokenrol
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 00:20