Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rock for People: camp a park news

Nazdar chuligánky a chuligáni! Myslíme si, že nastal vhodný čas, abychom vám nastínili letošní kompletní ceník týkající se parkování, kempů a jejich možných variant a kombinací na hradeckém RfP.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
čtvrtek 4. června 2015 12:00
(konec +- pátek 5. června 2015 00:00)
Hradec Králové
Hradec Králové (CZ)
Všichni ti, kteří zažili loňský ročník, v podstatě žádnou zásadní změnu v logistice nezaregistrují. Přesouváme jen parking pro invalidy a moto blíže hlavnímu vstupu do areálu.

Drobnou změnou budou placené sprchy v Plus Kempu a Tent Hotelu, které budou zpoplatněny 10tikorunovou mincí. Než se zvedne vlna nevole, chceme tento krok vysvětlit. Zpoplatnění není kanálem příjmů do rozpočtu festivalu, ale kvůli tomu, abychom vám mohli lépe garantovat dodávku teplé vody. Doba pro sprchování bude časově omezena a tím předejdeme, že někteří vodomilové vypotřebují teplou vodu ostatním hygieny chtivým.

Kapacita Plus Kempu, Tent Hotelu i Park kempu bude limitovaná, abychom vám mohli zaručit dostatečný komfort. Brány kempů a parkingů se otevřou ve čtvrtek ráno v 8 hodin a budou vám k dispozici do neděle do 12 hodin.

Ke každému kempu je opět třeba dokoupit pytel na odpadky za vratnou zálohu ve výši 50 Kč, který od vás naplněný (nebo alespoň z větší části) odkoupíme zpět. Výkup bude možný do nedělního poledne, kdy budou uzavřeny recepce ve všech kempech. Tímto nám částečně vypomůžete s finálním úklidem a sami sobě vytvoříte v průběhu festivalu čisté prostředí. Je to i váš festival a jsme rádi, že se na jeho chodu podílíte, za to vám patří velké díky.

Co se týče lístků, do prodeje pouštíme jednodenní vstupenky vždy podle potvrzených headlinerů, proto jsou již na pátek a sobotu k dispozici. Čtvrteční programovou skladbu ještě nemáme usazenou, proto lístky uvolníme až podle potvrzených jmen.

V mapce níže naleznete další detaily a logistiku rozmístění. Na mapce samotného areálu nadále usilovně pracujeme a prozradíme vám, že nás čekají změny jako:
1. Hlavní pódium bude v místě, kde jste dříve procházeli vstupní bránou
2. Vstupní brána bude z boku bývalé hlavní scény
3. Prostor před bývalou hlavní scénou bude fungovat nonstop jako nightpark, relax zóna apod.

Stejně tak pilujeme plzeňský areál. Detaily budeme postupně zveřejňovat.

Zdroj: RFP
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 2. 2015 19:00
Chovancová, Michaela. 2015. Rock for People: camp a park news. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8750. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rock-for-People:-camp-a-park-news
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 17:53