Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Milenec podle znamení 2. díl….

Co mají muži narození v ohnivých znameních společného? Intuici, intenzitu, živost, nevyčerpatelnou energii a nadšení. Upřednostňují intuitivně racionální přístup k životu. Pozornost zaměřují na lidi, podněty a budoucnost. Impulzivní a tvůrčí dispozice z nich vytvářejí velmi činorodé a kreativní jedince.
Přidat na Facebook
Beran: Nejraději jde přímo na věc. Když už se odhodlá k předehře, něžnosti nečekejte. Rád používá svou sílu a sex s ním občas může bolet. Miluje vaši bezbrannost, rád svazuje nebo jinak znehybňuje. Vyzařuje z něj tajemná a až vulgární sexuální energie. Má rád anální sexík, milování v neuvěřitelných situacích a místech, stejně jako všechny nezvyklé praktiky a experimenty. Vést ale musí vždycky on.


Co s ním dělat: Zbožňuje všechno dráždivé a sexy. Vezměte si vzrušující spodní prádlo, síťované punčošky, minisukni a vysoké podpatky. Nejvíc se mu zavděčíte, když pod sukýnkou půjdete naostro.

Erotogenní zóny: Hlava a tvář. Jsou zvláště citlivá místečka. Hlazení čela, pohrávání s vlasy líbání uší, vlastně polibky vůbec. Pokud ho při nich jemně kousnete či škrábete, okamžitě se nažhavý…

Lev: Je velmi aktivní a je si toho vědom. Líbí se mu stylové a sexy oblékané ženy, které mu dávají najevo obdiv. Sice ho zajímá více jeho sexuální apetit a potřeby, ale neuspokojenou vás nenechá. Musí mít totiž pocit, že je nejlepší. Potřebuje slýchat chválu na své sexuální umění. Rád ženy ovládá a zaučuje do tajů sexuálních praktik. Ocení ale i vaši vlastní iniciativu, ovšem jen v náznacích aby nebylo dotčeno jeho lví ego.

Co s ním dělat: Buďte vždy upravená a připravená. vzdychejte blahem, dávejte mu najevo, jaký je přeborník a že je ten nejkrásnější, největší a nejúžasnější chlap. Miluje orální sex v pasivní roli, toho vždy dostane.

Erotogenní zóny: Zbožňuje masáže zad a jakékoliv dotyky, které se jich týká. Je jako kočka, která má ráda hlazení a slastně přitom přede.


Střelec: Okouzlí vás svým optimismem a veselostí. Ale pozor! Muž v tomto znamení velmi miluje ženy a to skoro všechny. Málokdy ho dokáže jedna upoutat napořád, i když se chce on sám přizpůsobit. Sexem žije, ale neznamená to, že by byl sexuální přeborník. Spíš rád ženy loví a právě lov ho na celé akci vzrušuje. Na předehry ho moc neužije. Chce co nejrychleji vyzkoušet, jestli bude žena pro něj v sexu ta pravá. Když ale narazí na tu, která ho svým chtíčem dokonale ovládne stane se z něj skvělý a pozorný milenec, který bude chtít souložit už jen s ní.

Co s ním dělat: Buďte vášnivá a hlavně svá. Blázněte, kdykoliv, kdekoliv a s čímkoliv. Zapomene, že existují jiné ženy.

Erotogenní zóny: Kolena, vnitřní strana stehen až k přirození.

joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 14. 12. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Milenec podle znamení 2. díl….. Vychytané.cz. [Online] 14. 12. 2007. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=875. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Milenec-podle-znameni--2.-dil….
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.158s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 02:19