Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Electro swing po francouzsku roztančí v březnu Lucerna Music Bar

Na úterý 3. března se do Lucerna Music Baru chystá další párty v rytmu electro swingu. Tentokrát na kruhové pódium zavítá francouzský projekt Lamuzgueule, který vám představí originální show plnou swingu, electra a balkánských beatů. Lamuzgueule se představí v České republice úplně poprvé.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lamuzgueule
úterý 3. března 2015 20:00
(konec +- středa 4. března 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Lamuzgueule je šestičlenný projekt, který vznikl v roce 2008 ve francouzském Grenoble. Vintage zvuk saxofonu, houslí, dvou vokálů, basy a kytary je mixován s tepajícími elektronickými beaty a dává dohromady originální mix, který vás zaručeně dostane do varu. Jejich francouzsko-anglické texty perfektně doplňují nadupanou muziku a tvoří zajímavý crossover starého a nového stylu.

Debutové album pojmenované Radio Béret & Disco Zina, které vyšlo v roce 2012, zaznamenalo velký úspěch a přineslo kapele spoustu vystoupení po Francii a více jak padesátku koncertů po celé Evropě. V roce 2014 vydali Lamuzgueule druhé studiové album Bada Boom Boom Swing, na kterém spolupracovali s velkými jmény jako Lyre Le Temps, Jenova Collective, Bart & Baker a dalšími. „Pracovali jsme tvrdě na nových písníčkách a jsme hrdí na výsledek. Na nové desce jsme spolupracovali v průběhu deseti měsíců s vysněnými hosty a s týmem velkého francouzského studia La Bobine. Jsme vděční všem fanouškům, díky jejichž příspěvkům jsme si mohli dovolit tuhle desku natočit,“ říká Romain Deschamps, frontman kapely.

Taneční večer odstartuje a zakončí duo DJ James Wing a saxofonista Mad Sax. Těšte se na vesele taneční electroswingový energy drink okořeněný poctivou dávkou swing & bassového temperamentu v doprovodu hyperaktivního saxofonisty.Vstupenky v předprodeji pořídíte za 300 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 350 Kč.

Oficiální událost na Facebooku: http://www.facebook.com/events/1375929706042278

www.lamuzgueule.com
www.facebook.com/lamuzgueule

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar.cz

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 2. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Electro swing po francouzsku roztančí v březnu Lucerna Music Bar. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2015. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8745. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Electro-swing-po-francouzsku-roztanci-v-breznu-Lucerna-Music-Bar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:11