Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Milenec podle znamení 1. díl

Každý máme v sobě kus zvědavosti, co se týče horoskopů. Do určité míry nás to dokáže i ovlivnit, rádi si čteme předpovědi na den či na týden, a přemýšlíme, jestli se to splní nebo ne. Opět se zaměřím na jednotlivá znamení, tentokrát na jejich postelové choutky, ale mužské částí populace…
Přidat na Facebook
Vodní znamení, co mají společného: Emoce, pocity a instinkty. V životě se řídí svými pocity. Jsou to subjektivní, intuitivní a iracionální muži. Často nedokáži racionálně vysvětlit, proč reagovali tak, jak reagovali.V složitých životních situacích se řídí instinktem. Hovoří srdcem. Vztahy k lidem jsou pro ně velmi důležitou záležitostí. Velmi se totiž obávají samoty a izolace. Potřebují neustálý kontakt s druhými, pociťovat a prociťovat lidské teplo, náklonnost a souznění.

Rak: Je citlivý mužský, někdy to přežene, takže je až přecitlivělý. Má divokou fantazii, sní o skupinové sexíku či jiných lascivních praktikách, ale z těší je však dokáže uskutečnit. Je jako gentleman, zdvořilý a miluje inteligentní ženy. Nejlíp se cítí podřízené roli, kdy vám může plnit všechna nejtajnější přání. Rád ženy chrání a uspokojuje, ale většinou zanedbává své vlastní potřeby, jde mu hlavně o to, abyste se cítila dobře vy. Má rád mazlení a nesnáší hrubosti. Hm, miluje oralní sex a jemu to jde taky dobře…

Co s ním dělat: Romantická procházka nebo večeře není od věci. Klidná a něžná muzika, příjemná vůně, smysluplná konverzace. Zbavíte ho zábran, takže mu lehoučce smíte naznačit, že chcete zkusit něco nového. Raci jsou velmi zvídaví a hraví. Milují mazlení, líbaní, jemné dotyky a všechny něžnosti. Líbit se mu bude také sex ve vodě nebo v přírodě..

Erotogenní zóny: Nejcitlivějším místečkem je hrudník. Pohrajte si s jeho bradavkami. Masáže, laskaní čí dráždění zoubky ho určitě dostane..


Štír: Nestálý, neovladatelný a až někdy prudce vášnivý. Život s ním je plný extrému, stejně jako sex. Má rád zvrácené praktiky, ale i něžné milování na několik hodin. Rád ženy loví a jde na ně prudce, bez náznaku něhy. Pokud chce ukojit svou sexuální potřebu, dokáže být drsný až krutý. Rád kouše, saje, mačká a vášnivě používá jazyk. Miluje, když se může věnovat klitorisu. Umí sním dělat zázraky. Velmi rád střídá polohy a vymýšlí nové. Není ale sexuální mašina, po období vášní potřebuje oddech.

Co sním dělat: Dostanete jej, jen pokud se mu dokonale oddáte a budete schopna vyplnit jeho touhy a požadavky do puntíku. Vyžaduje tedy hezký vzhled, inteligenci a schopnosti, které mu pomohou uskutečnit po čem prahne.

Erotogenní zóny: Jeho chlouba! Co dělá muže mužem.. Někdy prostě stačí jen se mu podívat do rozkroku nebo se o něj jemně otřít a je připraven ke startu.


Ryba: Pozorný chlapík, ale také může být plachý romantik. Ale když miluje, jde do toho naplno, stejně jako do sexu. Má vřelou a citlivou, někdy až přecitlivělou povahu. Vzrušení a sex velmi potřebuje, stejně tak jako lásku a nefalšované city. Rád je tím, kdo v sexu udává tempo a styl milování. Ale naoko se nechá ženou ovládat. Miluje, když do sexu zapojíte jemné znehybnění – ruce ovázané šátky, a to střídavě na obou stranách. Jeho snem je sex se dvěma ženami. Prý mu jde nejvíc poloha 69 :).

Co sním dělat: Nejlépe na něj zapůsobíte kombinací svůdnosti, něhy a smyslnosti. Třeba v krajkovém bílém prádlu a saténovými šátky pro něžnou manipulaci. Společná sprcha taky nezklame.

Erotogenní zóny: Chodidla. Něžné masírování ho jistě předehřeje..
joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 13. 12. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Milenec podle znamení 1. díl. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=873. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Milenec-podle-znameni-1.-dil
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 22:34