Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nejsilnější únor v historii klubu ROXY

Klub ROXY nachystal na únor opravdovou přehlídku současných světových trendů, ale i legendárních jmen nejen taneční hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DJ Shadow & Cut Chemist: Renegades of Rythm Tour
úterý 10. února 2015 20:00
(konec +- středa 11. února 2015 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
"Zimní měsíce nebývají silné z hlediska pestrosti zahraničních umělců. To jsme se rozhodli změnit a přivést svěží jména, která hýbou současnou světovou taneční scénou s jednoznačným vrcholem a splněným snem, 2manydjs na konci měsíce" shrnula dramaturgyně Lenka Senová.

Vše začíná 6. února s čerstvou drum&bassovou krví, která sbírá nominace a světová ocenění svého žánru. Funk Effect a jejich live show nenechají jediné triko suché.
V úterý 10. února se společně na pódium vrátí DJ Shadow & Cut Chemist . Ve speciálním vinylovém setu na čtyři gramofony představí hudební sbírku "praotce" djingu Afriky Bambaaty - turntablismus v nejlepší formě.Světové taneční scéně v současnosti vévodí deep house, který je doma v Londýně a Berlíně. Temnější britskou stranu budou reprezentovat 13. února djs a producenti Scuba a Bodikka, zatímco berlínský Claptone, schovaný za anonymní maskou, nám předvede nový melodický deep sound, který ovládá současnou scénu německé metropole.Bez ostychu pokračujeme dál. Virtuóz a multiinstrumentalista Yann Tiersen přijede do ROXY představit novinky z alba Infinity a nikdy nevydané a utajované hudební nahrávky Olympijského programu NDR - pro opravdové fajnšmekry.Únor skončí djským představením, které každý clubber musí alespoň jednou zažít. První české vystoupení dvojice 2many DJs v ROXY slibuje opravdový vrchol nejen února, ale i celé letošní klubové sezóny. Jediný způsob, jak popsat jejich zvuk, je představit si dohromady všechno, co vás nutí tančit v nekompromisních až drzých mixech.Není podstatné, jestli posloucháte elektroniku, indie nebo vážnou hudbu. Pokud chcete zjistit, co v zahraničí udává směr, anebo si odškrtnout v diáři opravdové legendy, je návštěva ROXY v únoru nutností. Stačí si vybrat a nechat se unést. Právě to začíná!

6.2. - Funk Effect (FR)

10.2. - DJ Shadow & Cut Chemist (USA)

13.2. - Scuba, Boddika (UK)

20.2. - Claptone (DE)

26.2. - Yann Tiersen (FR)

27.2. - 2manyDJs (BE)


www.roxy.cz


Dodal: Dan Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 2. 2015 19:00
Chovancová, Michaela. 2015. Nejsilnější únor v historii klubu ROXY. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2015. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8727. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nejsilnejsi-unor-v-historii-klubu-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 03:18