Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přinášíme rozhovor s DJ Fliptyckem!

Přinášíme Vám rozhovor s mladým DJ Fliptyckem, rodákem z Bohumína, který patří mezi nejaktivnější DJs Moravskoslezského kraje.
Přidat na Facebook
DJingu se věnuje od svých 16 let a za svůj doposud největší úspěch považuje hraní na Hip Hop Kempu a v neposlední řadě tour s Gramo Rokkaz. DJ Fliptyck je urban DJ, který hraje styly, jako jsou: Hip-Hop, RnB, Funky, Trap či New Jack Swing. V minulých letech vystupoval na koncertech po boku známých jmen, jako jsou H16, Rytmus, Ektor, Dj Wich, Marpo, Moja Reč, Majk Spirit, Hugo Toxx, Ego, či Ty Nikdy label a na festivalech Battle Kings, Baška Voda (Chorvatsko), SK8 závody (Chalupki - Polsko), Festival SweensenFest 2012 (Frýdek-Místek).

Denisi, prvně si Tě představíme, jak dlouho se na DJs scéně pohybuješ a co Tě k DJingu a producenství přivedlo? Jak to všechno začalo? Kdo Ti stál za zády ve tvých počátcích?
Nazdar Lukáši,
jmenuji se Denis a říkám si Dj Fliptyck, k DJingu jsem se dostal, když jsem po pokusech o rap začal dělat beaty a jednou jsem si u nás v baru chtěl udělat vlastní mejdan, kde budu hrát své oblíbené songy, chytlo mě to a postupně jsem začal hrávat víc a víc. Za zády mi nestál nikdo, ale pomohl mi dost Dj O.N.E a nyní mi pomáhá Dj Milk.


Jaký máš názor na dnešní hip hopovou scénu?
Dnešní scéna začíná být víc a víc umělá, nelíbí se mi to. Plno "MCs" v tom vidí, jak se zviditelnit a na tom vydělávat cash. Vydávají se hromady nekvalitních a ojebaných desek a hodně tracků je až na první poslech nucených.
Ze zahraniční scény mě baví: rodina A$AP, Young Thug, J Dilla (navždy) a většinou si jedu stále dokola old schoolovky: Gang Starr, M.O.P, MethodMan, Redman.
Od nás to je Ty Nikdy label, s klukama dost jezdím, takže je taky znám a miluju jejich shows, dále Prago Union, Gramo Rokkaz, Separ a Kontrafakt.

Jel jsi tour s Gramo Rokkaz, jaký z toho máš pocit a jak ses k tomu vůbec dostal?
Pocit super, dál jsem si nová města, získal nové zkušenosti a fans, seznámil se pořádně s klukama a také navázal spolupráci.
Vše začalo, když jsem s Deckem (Gramo Rokkaz) řešil jeden klub a na to mě poprosil, zda bych nepomohl pořešit české zastávky pro tour.Na poli DJingu se pohybuješ 4 roky, jak vnímáš svůj posun, co se změnilo, v čem by ses chtěl ještě zlepšit?
Postupně se zlepšuji, je potřeba neustále na tom makat a trénovat. V současné době se soustředím hlavně na technický DJing, protože tomu jsem ze začátku nevěnoval moc pozornost, když jsem byl jen party DJ. Tím chci být stále, ale s dobrou technikou tzn. dobré scratche, beatjuggling a vše okolo.

Máš nějaký Facebook nebo Youtube, na kterých mohou Tví fanoušci sledovat novinky?
Jasně, Facebook a Youtube.
www.facebook.com/fliptyckDJ
www.youtube.com/user/fliptyck

Kromě DJingu se věnuješ také tvorbě hudby. Řekni nám o tom víc, na co se třeba můžeme těšit?
Ano, hudební produkci se věnuji už 9 let. "Trpělivost přináší růže", proto jsem nikdy ven nedával kupy nepropracovaných věcí. Teď už cítím ten čas, že je potřeba něco vydat. Nic přehnaného, jen styl, který mě baví. Chci lidem naservírovat desku, která není klišé, jako dalších x alb u nás.

Něco, co bys svým fanouškům chtěl vzkázat?
Jsem rád za každého z Vás, kterého baví moje hraní! Letos v zimě vydávám svou první producentskou desku, díky za tolik energie, kterou mi dáváte. Díky za podporu, protože bez Vás by to nešlo! Ave Fliptyck.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 6. 2. 2015 08:00
Plaček, Lukáš. 2015. Přinášíme rozhovor s DJ Fliptyckem!. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2015. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8724. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prinasime-rozhovor-s-DJ-Fliptyckem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 01:26