Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HLEDÁNÍ ZÁCHODKŮ PO ANGLICKU

Nemůžete rychle najít „onu místnost“? Nejbližší křovina či park to jistí? Tak tohle se vám v Londýně už nestane!
Přidat na Facebook
Novinka ze staré, dobré Anglie. První tu byla satelitní navigace zbloudilých řidičů, teď vás usměrní na nejbližší toaletu. Problém je, že TO na vás bude moci přijít jen ve Westminsteru.

Londýnská oblast, v níž se nacházejí mnohá z nejpopulárnějších londýnských pamětihodností, jako Big Ben, Trafalgar Square či Buckinghamský palác, se od teď může pyšnit další skvělou atrakcí.


A o co se jedná? Jde o novou službu Londýňanům a turistům. Pomocí textové zprávy odeslané z mobilu zjistíte, kde se nachází nejbližší WC. Každý kdo pošle na číslo 80097 slůvko Toilet, dostane vzápětí informaci obsahující podrobnosti umístění nejbližšího záchůdku.


Vykoumala ji studentka Gail Knigth (26) poté, co městská rada vyhlásila inovační soutěž. „Když jsme s přáteli ve městě, vždycky si na záchod odskakujeme do McDonald's nebo do obchodních domů, ale je nám to trochu nepříjemné“, přiznala. „Myslím, že textová služba bude pro lidi pohybující se po městě užitečná.“

Tak tohle mě uklidnilo. Teď jsem si jistá, že až vyrazím na kukandu do své milované Anglie, nebudu mít nikdy stresy z plného močového měchýře (či jiného orgánu:)). Jen doufám, že mi nedojde baterka v mobilu :-D Bye...
Verushka
(Veronika Jarešová)
úterý 11. 12. 2007 08:00
Jarešová, Veronika. 2007. HLEDÁNÍ ZÁCHODKŮ PO ANGLICKU. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2007. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=872. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/-HLEDÁNÍ-ZÁCHODKŮ-PO-ANGLICKU
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:16